Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez szemétség lenne tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség lenne tőlem? Rossz hatással lenne a kapcsolatunkra a barátommal?

Figyelt kérdés
A páromnak a legjobb haverjáról van szó.Nagyon közel állnak egymáshoz kicsi baba koruk óta.Van neki barátnője kb.1éve de nem állnak annyira jól,együtt vannak de már "nem olyan mint régen" alapon.Buliztunk én barátnőm(nincs pasija) a barátom és a párom haverja.Kicsit sokat ivott barátnőm és hát kinn voltun ink.a friss levegőn.Itt ismerték meg egymást a fiúval.Mostanában többet beszél az én bnőm és a párom haverja.Mindig a fiú ír és barátnőm nagyon kezd oda lenni érte de persze tiszteletben tartja hogy nője van.Meg tudnám oldani ,hogy szakítson a lánnyal,mert ha tukmálnám a pasim,akkor biztos rábeszélné ,hogy szakítsanak mert a nője kb.ribanckodott,és sokat add nagyon a véleményére.És akkor óriási lenne az esély,hogy bnőmmel összejönne a srác. Nem tudom eldönteni ,hogy helyes e amit gondolok mert végül is a bnőm is jól járna ,én is és a fiú iss mert nem egy ribivel jár.Szerintetek?

2012. júl. 5. 15:04
 1/6 fünof ***** válasza:
Nem jó szart keverni, mert ha rosszul sül el akkor te leszel a hibás..
2012. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,tudom..ezért is tettem fel a kérdést..mert ha rosszul sikerül,akkor lehet szakítana velem a barátom ,hogy miért csesztem ki a legjobb barátjával aki kb, olyan mintha tesója lenne..:/
2012. júl. 5. 15:09
 3/6 anonim válasza:
Akkor hagyd. Mondjuk értelmes lehet, ha ilyenért szakítana veled.
2012. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csinálna,de ha rosszul jön ki biztos nem örülne neki viszont ha jól,akkor mindenki boldog lenne..vagy nem?
2012. júl. 5. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagy tudja már eldönteni ez a srác magától, hogy kit akar, sosem értettem, mire jó ez az egész, hogy mások dolgaiba avatkozunk bele.
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jójójó nem szólok bele...ha a srácnak tényleg tetszik a bnőm,akkor ott hagyja a ribit..ha nem akkor nem :D köszönöm a válaszokat így könyebb volt átgondolnom ;) de jöhetnek még :D
2012. júl. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!