Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy szemétség lenne? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy szemétség lenne? (lent)

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm ,de lett volna már lehetőség csak mindig elcsesztem a dolgot. Most meg van 1 csaj aki totál szerelmes belém,nekem amúgy közömbös,de mivel még nem volt barátnőm ideje lenne egy és,hogy csak ezért összejönni vele? 17/F
2012. márc. 10. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mekkora egy f@sz vagy.

Hogy fordulhat meg egyáltalán ilyen a fejedben!!!???

Lehet, hogy a csajnak is te lennél az első.

A lányok nem úgy élik meg az elsőt, mint a fiúk...

2012. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a csaj 20 éves és nagyon biztos vagyok benne,hogy nem én lennék neki az első... hát de ha ezt elcseszem mikor lesz már bnőm? most nem fog belehalni,ha 2-3 hónap után azt mondom ,h csáó...
2012. márc. 10. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen nagy szemétség lenne, büszke lehet rád anyukád hogy ilyen fia van!
2012. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majd utána barátkozok vele ,azt úgy jó lesz ,most nem tudok mást csinálni ,elég égő,hogy még nem volt barátnőm... jaa és persze ezt a csaj nem tudja.
2012. márc. 10. 11:15
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, nagy szemétség lenne. Gondolj bele, ha ezt valaki VELED csinálná, neked mennyire esne jól a dolog?


"elég égő,hogy még nem volt barátnőm... "

Mert? Miért is? Rád van írva?

Ha bárki megkérdezi, nyugodtan mondd, hogy már volt. Ennyi az egész. Senki nem tudja ellenőrizni. (A kortársaid jó része is csak mondja. De te sem tudod ellenőrizni.)


Pedro

2012. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát haverjaim nem is tudják,még csak az kéne... de a tesómék folyton ezzel piszkálnak... és már elegem van...
2012. márc. 10. 11:26
 7/9 anonim válasza:
Ne legyél önző! Ne bánts meg valakit csupán azért, mert magadon segíteni szeretnél!
2012. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jóféle csaj lehet, ha 20 éves létére nem kell egy pasinak sem, és a tinifiúk közt halászik, hátha talál egy ilyen bambát, mint te:DDDDD
2012. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Először is a k@rva @nyád. Másodsorban pedig b@szd meg magad.
2012. márc. 11. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!