Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég gyerekes dolog, de engem nagyon fölidegesített tegnap...

Szóval barátnőmnél voltam tegnap EB-döntőt nézni. Pasija épp nem volt otthon, délutános. Két éve vannak együtt.

Mindketten fönn vannak a facebookon, de egyiknek sincs képe a másikról, és közös képük sincs.

Erre barátnőm mesélte, hogy kitett egy közös képet magukról, és a pasija teljesen kiakadt ezen. Elkezdett vele üvölteni, hogy senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy ők járnak, és szedje le a képet, mert a munkahelyén mindenki erről beszélt. (na persze...)


Ezzel még nem is lenne gond, én sem tettem ki képeket a volt barátomról, de ennek a pasinak van egy közös képe egy nővel. A nő az ölében ül, átkarolja őt, és csak annyi van oda írva, hogy "Eszteremmel". Már nem is tartják a kapcsolatot ezzel az Eszterrel, de ezt a képet a világért nem szedné le.

Ez normális?

Tudom, hogy nem ezen múlik a boldogságuk, de azért ez nekem nagyon furcsa mégis. Barátnőről tabu a fotó, idegen Eszterekről összebújós kép pedig nem?

Egyébként a barátnőm 23, a pasi 27 évesek.

Mi a véleményetek?



2012. júl. 2. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy a srác jól kihasználja a barátnődet. már bocsi, de én így gondolom. nem értem, hogy miért kell a kép kirakós dolgon összeveszni. ez szerintem hülyeség
2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet ennyiből azt szüröm le lehet valami csaj miatt lehet hogy a multban már megjárta ezzel lehet szégyeli a barátnőjét az én párom sem akarta mert régen ezt már eljátszottuk szakitottunk leszedegettük és mikor ujra összejöttünk már nem volt hajlandó képeket feltenni eleinte azt mondta azért mert nem fog megint leszedegetni és feltölteni utána azt mondta azért mert nem kell mindenkinek tudnia elég ha a barátaink ismeröseink tudják azota én felpakoltam a képeket és még nem lett belöle hiszti szerintem már kezdi elfogadni :D
2012. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy mindhárman hülyék vagytok:D

1, A barátnőd azért, mert egy olyan sráccal van együtt, aki nagy valószínűséggel csak kihasználja.

2, A barátja azért, mert egy ilyen kis piti dolgon kiakadt.

3 Te pedig azért, mert mások dolgával foglalkozol, ráadásul ilyen jelentéktelen piti ügyben.

2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Legalább annyi IQ-d lehetne, hogy nem hülyézel le, miután te is foglalkozol ezzel a piti üggyel...


#1 és #2 Köszönöm a válaszaitokat. Ők még nem szakítottak soha, de az utóbbi időben elég furcsa a kapcsolatuk...pedig már együtt is élnek. Na mindegy, nekem nem esne jól, ha ilyesmi miatt kiakadna a pasim.

2012. júl. 2. 11:47
 5/9 Dottorre ***** válasza:
A barátnőd pasijának van egy NR1 bnője, akit Eszternek hívnak. A másik nője a barátnőd, mivel fél, hogy lebukik, nem engedi meg, hogy feltegyen közös képet... ennél nem nagyon lehetne egyértelműbb a szitu. A barátnőd naív, ha ezt nem látja.
2012. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan a kérdés, mintha azt kérdeznéd, ismerősöd bakancsot húz, horgászbotot készít elő, csalikat választ ki, csónakot bérel, és most eltöprengesz... vajon hova mehet?


Abból amit leírsz, teljesen egyértelmű, két tűzbe tartja a vasat, párhuzamosan.

2012. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előttem már leírták a szitut...

édes naivitás :D

2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gondoljátok? De hát együtt élnek! 2 éve együtt vannak, igazából nincs is ideje találkozni a másik nővel...vagy mit tudom én.

Barátnőm ennyire vak lenne? Hogy tud egy pasi ennyire kettős életet élni?

2012. júl. 2. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:

"A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb."


/Vladimir Ilyich Lenin/

2012. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!