Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség ezért valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ezért valakivel összejönni?

Figyelt kérdés

Már több éve verseket írok és megpróbálok minél több helyzetet, érzést megtapasztalni.

7 hónapja összejöttem egy csajjal, most először fordult elő, hogy szerelmes lettem én is, ő is, ez volt a "boldog kapcsolat", ilyen még nem volt.

Nagyon sokat adott nekem (sok verset írtam), viszont még mindig nincs hűtlen kapcsolat, elhidegülés, az én részemről egy oldalú, stb.

Ezeket minél előbb át kéne élni.

Fájdalmas volt, de ezért kellett szakítani a barátnőmmel is.

Ez szemét dolog?

21F


2012. ápr. 1. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez jó, hogy verseket írsz, az már kevésbé, hogy ezért bárkin könnyen átgyalogolsz és magadat is sebzed. Ne hidd, hogy olyan kellemes érzés megtapasztalni a hűtlenséget, az egyoldalú szerelmet és az elhidegülést. Nekem majdnem az életembe került.
2012. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez most kamu? Inkább nézz ilyen témájú filmeket, és azokat éld át!
2012. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, de viccelsz, vagy ekkora életképtelen sz*rjankó vagy??

a rohadt verseid fontosabbak neked, mint egy érző emberi lény, aki ráadásul szeret, és boldog veled?

remélem, egész hátralévő nyomi életed végéig magadnak kell verned, te senkiházi! -.-

2012. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ostoba vagy

de versbefoglalhatod hogy hogyan szakítottál balf.szul a barátnőddel

2012. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Művészieskedő kis kretén vagy. Menj el egy melegbárba! Utána azt is megírhatod a repertoárodba, milyen, ha farbatúrnak.
2012. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Először csald meg, ettől biztosan elhidegül, és amikor rájössz, hogy mekkora balf@sz voltál, érezheted majd az egyoldalú szerelmet is.

Kíváncsi vagyok, megérik-e a verseid mindezt.

2012. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
egy suttyó vagy
2012. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igazából valószínűleg igazatok van, de a versírás nekem fontosabb, mint bárkinek a boldogsága, beleértve a sajátomat is.

17 éves koromban az egyik tanárom azt mondta, akinek megmutattam a verseimet, hogy nagyon tehetséges vagyok, de hiányoznak a valódi érzések a verseimből.

Hát úgy döntöttem, hogy akkor lesznek.

Az az egyik legfőbb álmom, vágyam, hogy egyszer bekerüljek én is az irodalomórai tananyagba.

Be is fogok.

Ha meg így lesz, a gyerekeitek vagy az unokáitok egy szélhámos csalónak a verseit fogják megtanulni. :)

Fontosabb a saját sikerem, mint a szerelem és a boldogság. Sok szerelmes és boldog ember van, sikeres viszont kevés.

2012. ápr. 1. 10:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Még ha fognak is verseket olvasni a gyerekeink és az unokáink, az tuti hogy nem a tieidet.
2012. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Te hibbant vagy. NE ÖLJ! LELKET SE!
2012. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!