Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megvetitek az ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

3 hónapja dobott ki a barátom, 2 év kapcsolat után, mindenféle elöjel nélkül. Azóta nem is voltam sehol bulizni, mai napig vissza akarom öt kapni, ö volt az elsö nagy szerelmem. A barátnöim tegnap elcibáltak bulizni és ott egy csávó nagyon rámtapadt,aztán amikor kikísért a vonathoz megcsókoltuk egymást, nem is tudom ki kezdte, szerintem mind a ketten akartuk.

Viszont én nem akarok töle semmit, de azt se, hogy olcsó, könnyen kapható csajcsinak tartson. Csak szeretném élvezni az életemet, egyelöre kapcsolat nélkül. Megvettek ezért?

L19



2012. júl. 7. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz... Csak egy csók istenem... A legtöbb emberrel megesik az ilyesmi és mégsem a disco Wc-ben ujjaztak meg.
2012. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hole Hunter ***** válasza:
Ugyanmár! Ez egy kedves, aranyos, romantikus tinitörténet. Nincs ezzel semmi baj! Pláne, hogy dobva lettél. Sztem ne akard visszakapni. Aki menni akar, hagyni kell. Jön majd másik...nem igy egy! :) Másfelől pont így fogsz tudni bepasizni. Te már rájöttél, hogy nem itt kell ismerkedni, hnem személyesen. Hidd el, sokan irigyek rád, hogy képes vagy sikeresen ismerkedni! Üdv. 44/VP
2012. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózás szerintem nem okés, többiért meg nem vetlek meg.
2012. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"tényleg teljesen régi módi vagyok, és én magam megvetem az ilyen könnyü nöcskéket...:S"


Az itt a baj, hogy amíg nem kerültél ilyen helyzetbe, addig megvetetted az "ilyen könnyű nőcskéket", most meg, ahogy nem vagy párkapcsolatban és jött az első kísértés, kiderült, hogy te is ilyen vagy. Ez egy jó lecke, hogy máskor csak olyat nézz le, akinek már voltál a helyzetében és te ellenálltál a kísértésnek.

Bár szerintem egy csóktól még nem lettél könnyű nőcske, ha le is sz*pod, akkor lennél az.

2012. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!