Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van még esély?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély? Esetleg lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim akivel másfél évet voltam együtt majd szakítottunk azzal az okkal hogy nem érezzük ugyan azt a szerelmet, mint az elején. Majd egy hónappal rá a testvérével legjobb barátnők lettünk és ma kint voltunk nálluk medencézni. A medencébe természetesen ő is benne volt és elkezdett nézni meg minden. Aztán szemeztünk egy jó 5 percig, majd odajött és ott is nézett, mintha meg akarna csókolni, aztán elkezdett csikizni és végül birkóztunk egyet és szemeztünk utánna végig. Szerintetek lehet, hogy vissza akar szerezni?:) Köszi az értelmes válaszokat.

2012. júl. 9. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz?
2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet,de az is lehet hogy arra kellesz neki, mert épp kanos.
2012. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KMJ ***** válasza:
Ági ne magadból indulj ki:D.
2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem olyan biztos nem akar azért vissza, mert éppen dughatnékja van és én nagyon szeretném visszakapni, bármit megtennék:)
2012. júl. 9. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármit megtennél? Akkor sz0pjál le és beszélek a sráccal.
2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyél sokat náluk hátha még alakul a dolog. Vagy avasd be a tesóját hogy puhatolózzon.
2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen mostanában nagyon sokat vagyok nálluk és a tesója is tudja és szokott is neki célozgatni csak nem mindig veszi!
2012. júl. 10. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!