Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal 4 év után? Úgy érzem h már nem szeretem őt, és mostanában más pasik is érdekelnek. (eddig ez nem fordult elő)

Figyelt kérdés
4 éve,16 éves korom óta vagyok együtt a barátommal. Mostanában úgy érzem hogy már nem szeretem őt annyira mint régen, talán csak megszokásból vagyok vele. Régen állandóan vele akartam lenni, de mostanában nem zavar ha nem vagyok vele. Eddig nem foglalkoztam más pasival, de mostanában igen, soha nem fordult meg a fejemben h megcsaljam, de nemrég majdnem lefeküdtem egy fiúval, de szerencsére csak a csókig jutottunk. (tőle nem akarok semmit) De viszont van egy másik fiú, aki igazán tetszik és érdekel. Ilyen se volt még. Ez azt jelentené h már tényleg nem szeretem a pasim? Nem tudom h szakítsak e vele, és ha igen akkor hogyan tegyem meg ennyi idő után? Ő nagyon szeret engem, a lelkiismeretem nem engedi h véget vessek a kapcsolatunknak. Légyszi adjatok tanácsot h mit tegyek.

2012. júl. 16. 15:12
 1/6 Majkal válasza:
62%
Tudom hogy nem lehet valtoztatni azon amit most erzel,de gondold at...annyira ritka egy legalabb feleves kapcsolat,nektek osszejott a 4 ev es most szakitani akarsz?hat szerintem inkabb arra szeretnel valaszt kapni,hogy szakits-e vagy sem,mert arra ,hogy ,hogy szakitsak a baratommal...hat beszelgetesben nehogy e-mailbe ird meg neki.
2012. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az első hülyeséget mondd. legyen benned annyi, hogy leültök és megbeszéled vele a dolgot. azért ne legyél vele, mert ő szeret. hazugságban élne, és te se vagy boldog.
2012. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez csak átmeneti. 2-3 hetet eltöltenél abban a tudatban nélküle, hogy vége, és mély depresszióba esnél. hidd el, ha szakítanál vele hónapokig szenvednél...szóval dobjátok fel a kapcsolatot vagy valami.
2012. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szandykah ***** válasza:
Ha két fiú van akkor a második azért jött szúba, mert az elsőt nem szereted annyira?!:O Nekem ez a véleményem. Egyébként meg beszéljétek meg, hogy mi lett veletek. Viszont ha már tényleg nem akarsz vele lenni akkor legyél vele őszinte és mondd meg neki, hogy mit szeretnél. :)
2012. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én durván két hónapja vetettem véget egy közel 4 éves kapcsolatnak hasonló okok miatt, bár itt én vagyok a srác. Azt hittem, hogy a barátnőm meg fog zuhanni, mert ő nagyon szerelmes volt (vagyis nagyon úgy tűnt). Egy olyan három hét után azt hittem, hogy elrontottam nekem mégis Ő kell. Megbeszéltem vele, de Ő nem akarta újrakezdeni, sőt nem egész egy hónappal a szakítás után már volt új palija. Én egy kicsit több mint egy hónapig a padló alatt voltam, de ez köszönhető annak is, hogy közben rájöttem, hogy a 'haveroknak' csak akkor kellek, ha nekik kell valami... Viszont most már jól vagyok, és nem bántam meg a szakítást, még ha nagyon nehéz is volt.

Én személy szerint azt mondom neked, hogy lépj, csak azért ne 'szenvedj' mellette, mert már négy éve együtt vagytok. Nehéz lesz, nagyon nehéz viszont nem éltek átverésben. (ha gondolod privit írhatsz kidumálhatjuk...)

22/F

2012. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb szakíts vele!
2012. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!