Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Későn jöttem rá hogy szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eveer kérdése:

Későn jöttem rá hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

volt egy srác akivel összejöttünk de szakítottam vele mondván hogy nekem nem megy. de utána mégis mindig kibékültünk,mert szerettem vele lenni,jól éreztem magamat vele,vele önmagam voltam..aztán mégis szakítottam vele újra,véglegesen..

pár napja elkezdtem gondolkozni és rájöttem,hogy szeretem őt.szerelmes vagyok belé. mindig is szerettem csak nem mertem magamnak bevallani..de a srácnak már másik barátnője van,akibe nagyon szerelmes.

vissza akarom őt kapni.. mit tegyek,hogy vissza kaphassam? kérlek segítsetek!:(



2012. júl. 24. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugyanezt élem át, csak most férfiként. Eltaszítottam magam mellől.
2012. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Felejtsd el. Megvolt az esélyed - többször is. Most ne akarj belepiszkítani a boldogságába.
2012. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"csak most férfiként" - igen, a 0:08 hatása a szervezetre... Szóval "csak ÉN férfiként".
2012. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fontos az ő boldogsága nekem. és nem is akarok nekik rosszat.

csak a srác is olyan kétértelmű igazából.. mindig mondja h szereti a barátnőjét,de szombaton lehívott magához a névnapjára koccintani,meg tegnap hajnalban felhívott h hiányzom neki és sokat gondol rám.

csak ezek miatt reménykedek h visszakaphatom őt..

2012. júl. 24. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű helyzet. Vannak dolgok, amikről le kell mondani. Nem mondom, hogy lehetetlen lenne újra vele lenned, de ez a döntésed hiba volt. Bár ezt már te is tudod. Próbáld meg elfelejteni, bár ez se lesz könnyű, de ha egy másik lányba szerelmes akkor mást nem tehetsz. Mindenesetre ne bolygasd meg őket! Vagy várhatsz arra, hogy talán szakítanak és akkor újra a közelébe kerülhetsz.


Viszont lehet találsz egy másik fiút, akibe újra szerelmes leszel. Sose tudhatod. Nem tudom, hogy segítettem-e, de nem könnyű a szitu. :S


23 F.

2012. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvastam a kommenteket... ha ő nyit feléd akkor ez már jó jel lehet. De hagyd, hogy ő tegye meg a kellő lépéseket.


23 F.

2012. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ASOT ***** válasza:

ha valóban szereti a barátnőjét és esetleg szerelmes is, akkor jobb ha hagyod. Mert végül is elutasítottad, ami tuti sz@rul esett neki!


és amit a többiek is mondtak, csak is akkor lehet esélyed ha ő közeledik.

az esélyed kb 5% jelenleg.

2012. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!