Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha össze jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha össze jöttem egy fiuval és azt hittem hogy szeretem és mindenki jónak tartotta de én mégse mert más tetszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szórakozol egy ember érzéseivel, ha más tetszik valójában? Mondd meg neki az igazad és hagyd, hogy érzelmileg nálad érettebb embert találjon, mert neked ez a párkapcsolatosdi még túl korai!
2011. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem is tetszett meg minden és akor nem is tetszett rajta kivül senkimás meg azt hittem hogy jól elleszek vele de van egymásik fiu akivel már egy kis ideje megismerkettem aztán jobban teccik ő de tesóm is nagyon haragudna
2011. okt. 14. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért maradsz valakivel, mert a tesód haragudna? Vagy azért nem azzal vagy, aki tényleg tetszik, mert a tesód haragudna? Teljesen mindegy, melyikre értetted! Atyám! Ne járj Te senkivel!
2011. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez előfordul, semmi baj:)) Nem kell még a komoly, erkölcsös felnőttet játszanod, gondolom tini vagy.

Azzal foglalkozz, aki tetszik. Csak kötelességtudatból nem kell együttmaradnod ezzel a sráccal, nem vagytok egymáshoz kötve.

2011. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
szia szandi :D
2011. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm aki tök rendesen leirta de ez a baj hogy tegnap jöttem vele össze és hogy mondjam meg neki mert tesm elég hülyének tartana :S és kilenne rám mert elég jóba van a fiuval akiveel most eggyütt vagyok :S
2011. okt. 14. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Feküdj lem mindkettővel, nem ez lesz neked az első... Szandi.
2011. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szandi inkàbb menjél aludni màr volt a maci.
2011. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
honnan tod h nem ez volt a legelső és mivan ha igen?
2011. okt. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!