Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A felszínes lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felszínes lányok hogy kezelik az ilyet?

Figyelt kérdés

szóval azokra a lányokra gondolok akik felvállalják hogy csak jóképűvel képesek járni(legalább egyenesek, ez is becsülendő)

szal:összejönnek egy jóképű sráccal aki úgymond megfelel nekik.Ezt a srácot teszem azt szétverik utonállók,vagy inkább balesetet szenved összetöri az arcát megég ..lényeg hogy oda a szépsége...

ilyen esetben a kórházi ágynál szakítanak vagy várnak 1-2 hónapot és utána dobják valami alibiindokkal???



2012. júl. 29. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, nálam úgy működik, ahogy írtam. Az nem túl jó, ha elengedi, elhanyagolja magát, miután már biztos a kapcsolat, ez bizony tény.


De ha már megtetszett, és aztán mélyebben megszerettem, megkedveltem, nem csak vonzalomról szól a dolog, akkor hozzá tudok szokni a külsejében fellépő változásokhoz is, úgy vettem magamon észre. :)


A többiek meg csinálják, ahogy akarják. :)

2012. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!