Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bátor voltam, vagy hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátor voltam, vagy hülye?

Figyelt kérdés
volt egy sráccal egy laza kapcsolatom... ma elmondtam neki, hogy én már többet érzek, és ezért le akarom zárni. ő elmondta, hogy sajnálja, meg szeret velem lenni, kedvel, de képtelen egy kapcsolatra, de hiányozni fogok neki. a beszélgetésünk végén mondtam neki, hogy én többé nem keresem, de ha hiányzom neki, hívjon fel. szerintetek hülyeséget csináltam, türelmesnek kellett volna lennem? vagy jó döntés volt, ami talán kibillenti kicsit?

2012. júl. 29. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt nem kellett volna mondanod , hogy ha hányzol neki, hívjon.de jobb,hogy lezártad.
2012. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ritka az olyan ember aki szívből szeret , aztmodnom becsüld meg
2012. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
félsz boldog lenni :) nem kéne
2012. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lezártad de azért hívjon fel? Most akkor lezártad vagy nem? Döntsd már el...
2012. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igazából nem szeretném lezárni, csak félek a csalódástól. és a kiskaput akartam meghagyni neki. Én szeretem őt, de ezek szerint ő annyira engem nem, hogy komoly legyen közöttünk a dolog.

kicsit reménykedem abban, hogy eltelik pár nap/hét, és tényleg hiányzoni fogok neki

2012. júl. 29. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:
igen , tudom, hogy azért mondtad neki. de ez majd úgyis eldől.
2012. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem is így zárták le ezzel a nyomorult "jobbat érdemelsz" dumával ráadásul.És a pasi 3 hete nem írt rám annyit se hogy bas*ódj meg.Szóval nem akarlak elkeseríteni,de ezek a fogyatékosok,akik azt hiszik úgy fog kiteljesedni számukra a világ hogy minél több csajt megdu*nak,sajnos nem pont Téged fognak hiányolni,függetlenül attól hogy esetleg értékes ember vagy.Szóval szerintem mindenképp lépj tovább,erősödj meg,mert csak méginkább fájni fog később.
2012. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
pfff, sajnálom. a jobbat érdemelsz maszlagtól kinyílik a bicska a zsebemben nekem is. hát 3 hetet nem adok neki, sőt 1 napot sem, természetesen ismerkedem tovább
2012. júl. 29. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább a döntéssel járó felelősségtől és a következménytől félsz, ugyanis minden döntéssel veszítesz valamit.

1. Ha szakítasz vele akkor egyedül maradsz azt meg nem akarod mert sz@rul érzed magad ha nincs senkid (és amúgy ez se normális dolog...)

2. Ha nem szakítasz vele akkor állandóan amiatt aggódsz hogy mikor fogsz csalódni benne (nem bízol benne - bizalom nélkül hogyan lehet valakit szeretni? ugyan már...)


Én azt mondom egyedül jobb mint olyannal akit valójában nem is szeretsz csak a helyzetet szereted hogy van valakid.

2012. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komolyan felmerült, hogy bátor voltál? LOL. Gyáva voltál folytatni a dolgot, és ezért átpasszoltad neki a labdát, ezzel teljesen elárulva magad, mindezt megkoronázva azzal, hogy hívjon fel nyugodtan. Én is ilyen szexkapcsolatokat szeretnék :D
2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!