Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek az én hibám volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én hibám volt, hogy szakított velem?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy volt egy fél éves komoly kapcsolatom a pasimmal, mindketten 17 évesek vagyunk.

Megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással, mert már mindketten akartuk a dolgot.

A barátom szülei elutaztak nyaralni, így szabad volt az egész lakásuk, péntek este ott is aludtunk, és hát megtörtént a dolog, és igazából most következik az a rész amiért felteszem ezt a kérdést.

Ugyanis szex közben én elélveztem, de ilyen még sose történt velem ugynis, amikor a barátom kihúzta a péniszét kilövellt belőllem egy pisiszerű áttetsző fehér folyadék, de nagyon jó érzés volt, melegség öntött el, a testem elkedzett remegni.

Az a baj hogy visszatartani nem tudtam, és nem is folyamatosan, hanem szakaszosan jött ki elég erősen, és mivel a szobájában csináltuk olyan lett a parketta, meg a szőnyege.

Ezek után nagyon mérges lett rám, azt mondta hugyos rib*nc vagyok, miért nem tudok szex előtt pisá**i, igazából nagyon megbántott ezzel, mert ha az a baja, hogy takarítani kell megtettem volna...

De szerintem érezte ő is, hogy kicsit túlzásba vitte, mert utánna már kedvesebb volt, de végül is szakított velem, hazakísért, és mondta, hogy ne folytassuk ezt a kapcsolatot.

Közben utánnanéztem, és olyasmit írnak, hogy squirting produkál hasonlót mikor elélveznek a nők, szóval nem tudom még mindig, hogy most ez pisi volt-e, vayg sem, meg, hogy én voltam-e a hibás?



2012. aug. 28. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
van néha ilyen eset, beszéld meg vele
2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DonnieDarko válasza:
"A női ejakulációra akkor kerül sor, ha a G-pont és a méhnyak ingerlése egyszerre történik, és kellőképpen ellazult, kipihent állapotban vagy. Ilyenkor a vízhez hasonló, szagtalan folyadék távozik a húgycső falán keresztül, amire sokan azt hiszik, hogy pisi. Ezt a váladékot az ún. Skene-mirigyek termelik, és ez nagyon erős, intenzív orgazmusélményhez vezetnek."
2012. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem, ne beszéld meg vele a dolgot, hogy lehet ilyen paraszt?!

ÖRÜLJ neki, h megszabadultál tőle!!

2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
így van, a srác egy hülye paraszt volt
2012. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem volt ez komoly kapcsolat. Lehet, hogy már csak azért volt veled, hogy megdughasson egyszer.

Inkább örülnie kellett volna.

2012. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké értem, tehát a srác volt hülye, de azért az is ciki kicsit nem, hogy összevizeztem a szőnyegét, mg a parkettát..

Vagy már veletek is történt ilyen?

2012. aug. 29. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt (biztosan), amikor a párom így élvezett el. Ezért mondtam, hogy örülnie kellett volna.

Abból sem csinálok problémát, ha vérzik az orrom. Nem akarok összevérezni semmit, de télen szokott vérezi. Ez van, nem ciki, csak akkor egy kicsit kellemetlen.

2012. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a srác egy igazi nagy paraszt! Te pedig ne szégyelld magad emiatt,inkább örülj neki! de ha legközelebb eljutsz az ágyig valakivel készítsetek oda törölközőt(akár többet is)

egyébként a barátodnak is örülnie kellett volna ennek...

sajnos nekem még nem volt ilyen lányhoz szerencsém :(


19/F

2012. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ZsoltikaŐr ***** válasza:
Kedves kérdező. Kicsit későn válaszolok, remélem még olvasod. Nos sajnálom hogy egy ilyen pasival élted át ezt a dolgot először. Ráadásul a pasid egy idióta paraszt:)) Ne szégyeld magad és ne is sajnáld hogy szakitott veled. Aki ilyen tudatlan tapló hosszútávon nem hiszem hogy működne a dolog. Kevés lány/nő képes erre amire te. Igazából természetes dolog, csak a nőknek "ebből kevesebb van" . Lehet kicsit hülyén fogalmaztam de lényegében igaz. Hozzáteszem a legtöbb pasi álma hogy ilyen lánnyal lehessen :) 34/F
2013. nov. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!