Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hat ennyire az ősz meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hat ennyire az ősz meg a tavasz a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy ilyenkor nagyon sok kapcsolat, házasság megy tönkre...és szétmennek. Nekem is volt kapcsolatom aminek ősszel lett vége anno s a mostani kapcsolatomban is mindig ősszel meg tavasszal vannak hullámvölgyek (5 éve vagyunk együtt).

Ti mit gondoltok, igazuk lehet az okosoknak hogy az évszakok tényleg befolyásoló tényezők? Itt is sokkal több szakításról olvastam mint mondjuk nyáron...



2012. szept. 14. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mindenkire de rám piszkosul hatnak de a párom kitartó=))))
2012. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze nem mindenkire :) általánosságban gondoltam :) Nálunk is ha vannak összeröffenések szinte mindig csak ősszel meg tavasszal :) és ez már több mint gyanús :P
2012. szept. 14. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hulyeseg....rajtatok mulik h viselkedtek egymassal felesleges az evszakokra fogni.Mi pl kulonosen szeretjuk az oszt.25/N
2012. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt nem csak a kisujjamból szptam ki :) egyrészt tapasztalat ergo látom a körülöttem lévő kapcsolatokat, másrészt kutatók is bebizonyították...:) én csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést hogy ki hogy gondolja. mi is szeretjük az őszt, mert nagyon szép, de ilyenkor más az ember
2012. szept. 14. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az összes barátommal ősszel jöttem össze, nah erre mit mondasz?:D
2012. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hehe :P azt hogy a kivételek vannak :P ezért nem írtam hogy MINDENKI hanem csak általában :)


mi is majdnem ősszel jöttünk össze (08.28) :)

2012. szept. 14. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
jön az év vége, karácsony és szilveszter. Ekkora mindenki próbálja lezárni a rossza dolgait hogy új évben új lappal kezdhessen.
2012. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt kapcsolatokra szerintem nem hat az évszakváltás. Nekem is volt már úgy, hogy egy komoly kapcsolatom ősszel ért véget, de ott a problémák már vagy egy éve fennálltak, amiket hiába próbáltunk, nem tudtunk megoldani. Egy szakítást mindenképpen egy folyamat előz meg és semmi köze ahhoz, hogy éppen kint esik-e vagy süt a nap...
2012. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó kapcsolatomban a nyár volt mindig kritikus hónap :)
2012. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!