Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jön a tavasz, és előjöttek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a tavasz, és előjöttek a RIBANCOK? Ex-pánik, hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés

A párommal 1.5 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást de mostanában dühítő dolgok történnek. Elképzelhető hogy én reagálom le rosszul, sőt biztos, de már kezd zavarni a dolog..


Sorra bukkannak fel az ex csajai, vagy a régen célkeresztben lévő csajai, és sorra jelölik be facebook-on.


Ez még nem is lenne dühítő, ha nem tudnám hogy ezek a lányok konkrétan a város legnagyobb ribancai akik tűzön vízen át megszerzik a kiszemeltjüket és kb hetente váltogatják a pasijukat. Fehérneműben pózolgatós képeket tesznek ki magukról majd bejelölik a páromat....


Múltkor a kórházba mentünk röntgenre, ott a váróban meghallotta az egyik lány a párom nevét (miközben bemondta az orvos hogy xy a következő) és mire hazaértünk már vette is fel az ismerősei közé, holott nem ismertük, és látta hogy együtt vagyunk....


Ma telt be nálam a pohár. A legnagyobb ex-k.vája jelölte be, a lehető legminibb fehérneműben pózolva. Régen nagyon szerette ezt a lányt, de csúnyán kibabrált vele.


Rólam mindenki azt tartja hogy nagyon szép lány vagyok, de mostanában kezd az önbizalmam egyenlő lenni a nullával....ennyi jelentkező után....


Mit csináljak? Hogy kéne lereagálnom? Konkrétan dühös és szomorú vagyok. Elegem van a pofátlan ribancokból, és nem akarok a hangulatom miatt feszültséget a párommal.


23/l



2012. febr. 18. 15:14
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ne ezen görcsölj. Ha ő is szeret, akkor hiába millió

csaj a facebookon, nem fog velük csinálni semmit.

Tanulj meg bízni benne. De ha nem bízol, akkor meg

engedd, menjen, ha akar. Mert előbb rájössz, milyen,

és akkor nem kell leélned úgy vele az életed, hogy

végigdepized.


Amúgy meg a facebook dolog szánalom... Ne az után

itélj meg valakit, hogy ki merre jelölgeti be..

2012. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csokasi-a81 ***** válasza:
100%
ez pech... bízzál a pasidban, nincs más... ha megbízhatatlan, legalább most kiderül
2012. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 nagy probléma van veletek kis emberek.


1. Fölöslegesen görcsöltök. Azt hiszitek, hogy a másiknak nincs önálló akarata, hogy a másik gyenge ember és nektek mindenáron tenni kell valamit.

-Ha zavar nagyon, beszélj a pasiddal.


2. Nem vagytok megbízhatóak és nem tudtok bízni. És sajnos jogosan.

2012. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban maradj meg nőnek, legyen tartásod. Amúgy is az emberek általában vagy túl korán, vagy túl későn féltékenykednek, de soha nem akkor, amikor kéne :)

Amúgy miért hasonlítgatod magad össze ribancokkal? Nyilván a barátod is többre tart téged, azért van veled és nem velük. Viszont ha elkezded megmérgezni a kapcsolatot a veszekedésekkel, gyanúsítgatásokkal, hamar szétmentek. Amúgy meg annyira nyilvánvaló, hogy aki a neten mutogatja magát, azzal óriási bajok vannak, hiszen valószínűleg annyira érdektelen ember, hogy mással nem tudja felhívni magára a figyelmet. A szépség önmagában semmit nem ér, egy kapcsolathoz sokkal több kell, amit nyilván ezek a csajok nem tudtak, te pedig tudsz.

Engem is idegesítenek sokszor a ribancok és a magamutogató, ragacs nők, akik mindenkire rámásznak, de én úgy vagyok vele, ha egy ilyen kategóriájú nő tudja vinni a barátomat, akkor vigye is, használja ki, aztán dobja el. Megérdemli. Másra úgysem kell nekik.

2012. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit leírtok.... Elég rossz belegondolni a saját hiányosságaimba, de be kell látnom hogy mindegyikőtök hozzászólása 100%ban igaz....
2012. febr. 18. 15:23
 6/10 Macs1209 ***** válasza:

Kérdező, ez nem hiányosság, ilyen a természeted, vagy

csak a múltad alakította így.


És emiatt ne csinálj önbizalomhiányossági kérdést a dologból.

2012. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit sztereotípiákat írsz,miér is ribancok,mert csinosak,szépek?

Sok munka van abban elhiheted,szép test nincs ingyen.

Tegyél érte,ha jó csaj vagy,bomba alakod akkor a pasid belesz@rik más csajokba.Legyél kirívó,csinos,lepd meg,legyél nőies,hordj kirívó cuccokat,és figyeld meg,hogy rájuk se fog nézni,ezt nekem hidd el.És legyél csinos ez nagyon fontos.

2012. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megnyugodhatsz kedves utolsó, hogy az alakommal és az arcommal így sincs semmi gond(sőt ki merem állítani minden egoizmus nélkül hogy szebb a testem és az arcom mint az övék). És éppen ezért merem őket leribancozni, mert én is megtehetném, hogy 10 ujjamra keresek 20 másik pasit és naponta mással kavarok (mint ők) + kapcsolatokba mászok bele, és kellettem magam fűnek fának. Megtehetném. De bennem van annyi női tartás és tisztelet (és nem mellékesen szerelem a párom iránt), hogy nem élek vissza a jó kis testemmel és csinos külsőmmel.


Nem attól ribanc valaki mert én most hú de féltékeny vagyok mert jól néznek ki (mert legalább néznének ki valahogy...) de nem. Attól lesznek ribancok, hogy egy hét alatt több f.szt fognak meg, mint más normális lány egész élete során. Semmi női tartás nincs bennük. Gátlástalanul másznak bele más kapcsolatába (nem az enyémbe). Ettől ribanc a ribanc... Remélem kimerítő választ adtam.

2012. febr. 18. 16:57
 9/10 A kérdező kommentje:
És attól mert valakinek bomba alakja van még nem adu ász. Tarolt már le engem egy csúnya törpe, aki úgy nézett ki mint egy pattanásos kisfiú, és volt már rá példa hogy a jóképű (ex)pasim aki után bomlottak a lányok, ezt a ronda törpét választotta helyettem és más lányok helyett. Szóval én ezek után már nem tudom mitől döglik a légy, de tény hogy a szép alak nem lesz adu ász egymagában....
2012. febr. 18. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne törődj velük,nincs mitől félned egyáltalán.tudd magadról,hogy jó vagy,van önbizalmad.Nyugi a pasid nem fog lelépni.
2012. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!