Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyagiak miatt hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak miatt hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátnőm kapott egy nagyon jó állást külföldön. A banki szektorban dolgozik, a fizetése most is magas, de ezután több ezer eurót fog keresni. Ő most abban a hitben van, hogy nemsokára költözünk együtt, nézegeti a kiadó lakásokat. A probléma az, hogy sajnos csak az albérlet havi kiadásának a fele több mint az én mostani fizetésem. Én átlagosan keresek, 130 nettót viszek haza. Nézegettem állásokat, beszéltem egy-két ott élő ismerőssel, de sajnos nagyságrendekkel többet nem fogok keresni, ha találok egyáltalán állást. Más területhez nem értek, ráadásul az én munkám még jónak mondható diploma nélkül a fizetések terén. A barátnőm persze azt mondja, hogy nem baj, ha ő fizet mindent, én csak fizessem legalább a rezsit, minden mást majd ő áll. (az ő pénzéből élnénk napi szinten is magyarul) Nem szeretném kihasználni, így is sokszor volt már kínos szituáció az anyagi különbségek miatt. Ne értsétek félre, nem vagyok koldus, egy teljsen átlagos szinten tudnék élni, inkább ő lett túl gazdag hirtelen. 8 éve vagyunk együtt, amíg egyetemre járt én tartottam el. Most nem szeretnék az útjába állni, tudom, hogy ő nagyon sokra viheti. Ha belemennék az egész dologba, előbb-utóbb úgyis probléma lenne belőle. Arra jutottam, hogy szakítanom kéne vele. Már néhányszor próbáltam, de nem hagyja, fut utánam mindig, én vagyok neki az igazi. Nem a depresszió és az vezérel, hogy kisebbségi érzésem lenne, mert nincs. Ha a párom is annyit keresne mint én, egy teljesen normális vidéki életet tudnánk élni, ami nekem megfelelne. Hogyan szakítsak vele?

2012. szept. 23. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a barátnőd jobban ragaszkodik hozzád, mint te. Őneki eszébe sem jut a szakítás.

De hát ebben nem lehet tanácsot adni. Csinálj, amit akarsz.

2012. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy..hulye vagy ha ilyenert szakitanal vele..maradj vele.. orulj neki h neki nem gond h kevesebbetkeresel mint o...
2012. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
röviden te nem vágysz gazdaságra...én is így fogok lenni mint te én is így fogok keresni mint te és bnőm úgy mint a tiéd...én se akarok gazdagként élni de hát szeretem szóval én vele maradnák ha nagyon nem tetszene megmondanám neki kicsit szerényebb házba meg minden és úgy elfogadható lenne :)
2012. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne légy buta! Ez egy nagyon nagy lehetőség,ha kimentek és ő elhelyezkedik biztos tud majd segíteni a későbbiekben,hogy te is bekerülj valahova jobb helyre.

Én a barátommal megyek jövőre Amerikába,ha barátnőm hívna,hogy új életet akar kezdeni odakint akkor mennék vele és majd minden jönne magától :)

Ha ezt kihagyod akkor hülye vagy! Ennek az országnak nincs jövője,kint boldogabb leszel csak kell 1-2 év a beilleszkedéshez,higgy nekünk :))

21/F

2012. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked nem az anyagiakkal van bajod, hanem a barátnőd jövendő (valószínűleg kissé sznob) életformájával - gondolom ezt abból, hogy te vidéki életformára vágysz.

Neked kell tudnod, hogy: 1. felrúgnál e mindent itthon a nőért és az új életért, vagy: 2. nem tudnád így jól érezni magad hosszú távon.

Ha valóban szakítani akarnál, már megtehetted volna. Szerintem még nem határoztad el magad...

2012. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy Csááá azt kész, ennyi volt! Mit kell ezen ennyit filózni? Lelépsz azt jó napot.
2012. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy a barátnőd így szeret téged!

Egyébként pedig jobban is bízhatnál magadban! Honnan tudod, hogy később nem adódik-e esetleg valami jobb állás is neked? Addig pedig támogasd mindenben a barátnődet, ha igazán szereted.

2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!