Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most ez csak szerinntem tökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez csak szerinntem tökre megalázó rám nézve?

Figyelt kérdés

A barátom szünetet kért pár napja.. (azthiszem a hétvégén bulizik) ... lehet, hogy beszeretne próbálkozni valakinél, és úgy gondolja ez így korrekt mert ha nem jön össze neki, akkor majd én úgy is várok rá.. Most ezt nemértem, szerintem megalázó amit velem tesz, nem egy film vagyok amit ki lehet kapcsolni ha épp zavarom.. :\

Mit gondoltok?



2012. okt. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, ennyi.
2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dobd ki!egy paraszt!
2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ő mit akar. Amit leírtál, egyelőre a saját fantáziád.
2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hanariko ***** válasza:

szerintem a szünetkérés semmiféleképp nem jó. Ott már gáz van. Ha meg még buli is lesz, esélyes hogy kihasználja hogy "épp nem vagytok együtt". Az ilyen általában két dolgot jelent: vagy elbiznytalanodott az érzelmeit illetően, vagy nincsenek is neki és csak "legálisan" félre akar kúrni.

Mindkettő rossz, rád nézve, nagyon komolyan beszéljetek erről.

2012. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmikre gondolok.. Csak félek, ha megbeszéljük akkor rájön, hogy átlátom a dolgot, és kidob.. én meg szeretem is amilyen hülye vagyok.. :(

Tippem sincs, hogy mit mondjak neki, amitől nem tűnök sebezhetőnek..

2012. okt. 6. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg megalázó, de ne is hagyd, hogy ez legyen! Mondd hogy mondja el miért, mi a probléma szerinte, és mondd, hogy szeretnéd, ha megoldanátok együtt, mert a szünettől nem lesz jobb.

Ha erre negatívan reagál, akkor mondd, hogy akkor ez sajnos ennyi, ha nem érdekli a dolog, akkor vége. Legyél határozott, akivel nem lehet csak úgy játszadozni.

2012. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szünetet kér, hmm... Én erre azt mondanám, hogy oké rendben, de ha rányomulsz valakire, az ugyanúgy megcsalásnak minősül részemről és csá van háhhá.

Merthogy így is érzem... ha valaki szünetet kér, akkor azért kérjen szünetet, mert el akar vonulni csendben gondolkodni (bár ezt is baromságnak tartom, nem kell ehhez szünet), ne azért, mert legálisan megakarja csalni a barátnőjét!!


Mindenképpen beszéld meg vele, hogy miért kellett ez neki, az nem módi, hogy csak úgy feltesz a polcra, aztán majd ha szüksége lesz rád, mert más nem teszi szét neki a lábát, akkor leporol... Mondja el, hogy mi a probléma veled, a kapcsolatotokkal!

Egyébként normál kapcsolatban szerintem meg lehet beszélni azt, ha pár nap magányra vágyik az ember és gondolkodni szeretne, szóval nekem is felettébb gyanús, ha valaki a semmiből le akar pauzézni egy kapcsolatot!

2012. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!