Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez nem megalázó?

Figyelt kérdés
Barátomnak szokásává vált hogy amikor Pl. smárolunk a nyakamat fogja és előfordul hogy kicsit erősebben megszorítja ami néha kicsit zavaró mert nehezebben kapok levegőt meg nem is túl kellemes érzés.. Vagy csak egyszerűen ott talál 'fogást' rajtam vagy azért szorítja mert így próbálja kimutatni a szeretetét..? Ti erre mit reagálnátok? Vagy egyáltalán bejönne nektek ha ezt csinálná a párotok?
2012. máj. 20. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
haha nekem ilyen pasi kell. nem lehet hogy szereti a bdsm-et? mondd neki hogy te megalázónak érzed.
2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Mond neki,hogy fáj és ne csinálja....
2012. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle, miért csinálja?

Egyébként nem a megalázó a jó kifejezés rá, de legalábbis akkor én nem érezném annak. Ijesztőnek már inkább.

2012. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tartom megalázónak csak érdekel hogy a ti párotoknak van-e ilyen szokása vagy hogy egyáltalán ez bejönne-e nektek. Amúgy első te hány éves vagy?

További válaszok is érdekelnek! Nemet és kort is írjatok. Köszi :)

2012. máj. 20. 16:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem zavarna ha fojtogatna csókolózás közbe...
2012. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Én alapvetően szeretem, ha kicsit erélyesebb velem a párom, és az, ha kicsit erősebben (de persze az is csak ilyen jelzésértékű, tehát nincs szó valódi erőről, csak éppen nem csupán cirógatás, ha értitek, mire célzok), szóval ha így fogja a tenyerébe a tarkómat, vagy az arcom-nyakam találkozásánál a nyakamat, az kifejezetten a gyengém. De úgy sejtem, te valami egészen másról írsz. Az, ha konkrétan a nyakadat kapja el, és azt szorítja... hát az nagyon gáz. Ez már tényleg a szado-mazo egyik enyhébb ága. Szerintem mindenképpen jelezd felé, hogy neked ez nem esik jól, és hagyja abba. Egy jó kapcsolatban az ilyesmit meg lehet beszélni.

26/N

2012. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Én kifejezetten kedvelem ha a párom erélyesebben, határozottabban érint meg. A nyakam tájéka pedig kifejezetten a gyengém. De valószínűleg a te párod nem azt csinálja, amire én gondolok. Mindenképp beszéljétek meg. Egyszerűen kérdezz rá, és valószínűleg meg is kapod a választ. Remélhetőleg őszintén. De ha másképp minden rendben a kapcsolatotokkal, biztos meg tudjátok ezt oldani. 18L
2012. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a nyakadat hátulról fogja meg erősebben, és magához húz, vagy elölről kapja el a torkodat. :D

Ha a torkodat szorongatja, akkor hátrálj el, és kérdezd meg, hogy miért akar megfojtani.

2012. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném. Kérdezd meg, miért csinálja.

25/N

2012. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szándékosan csinálja olyan erősen, kérd meg hogy gyengébb legyen.
2012. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!