Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam egy ilyen megalázó szakításon?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban éltünk hónapokon keresztül. Én azt hittem minden rendben van köztünk, hisz úgy viselkedett, mint aki szeret. Sajnos csak 1-2 hetente sikerült találkoznunk.

Egyik alkalommal felhívott egy nő, akiről kiderült, hogy a menyasszonya. Közölte velem, hogy lépjek le, mert ők hamarosan összeházasodnak. Szóhoz sem jutottam, annyira sokkolt a hír. Még annyit sem érdemeltem, hogy legalább elém álljon és a szemembe mondja, hogy mást szeret.

Ennek már egy hónapja, és még mindig rettenetesen fáj. Képtelen vagyok feldolgozni, hogy ezt tette velem az, akit mindennél jobban szerettem. Teljesen kihasznált és szörnyen megalázott.

Ők persze azóta is boldogan élnek, én meg úgy érzem belepusztulok.

Szerintetek mit tegyek, hogy elfelejtsem őt? Annyira reménytelen ez a helyzet. 20/L


2012. júl. 10. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
marha jó kapcsolatuk lehet h a csaj ennek ellenére is összeházasodik a csávóval : D
2012. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekelne a sztori a másik 2 érintett szemszögéből is.
2012. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja igaza van biztos baromi boldogok lesznek egy darabig aztán a csávonak megint lesz egy plusz csaja szerintem ne keseregj jobban jársz te nélküle elhiszem hogy fáj, de inkább foglald le magad akár ismerkedj uj emberekkel fogsz találni sokkal jobbat.
2012. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg te lehettél az a bizonyos harmadik. Felejtsd el, te jobbat érdemelsz. Tanultál ebből az esetből, majd találsz egy kedves, normális, megértő srácot, aki szeret, imád, csodál stb... :D
2012. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki ilyet csinál az úgysem érdemelt meg téged csak erre gondolj én például soha nem tudnám megcsanlni a másikat és melelte másra úgy tekinteni.

Ő midnenkivel ezt fogja játszani valószínű sose lesz igazán boldog.

Nekem is most szaggat a szívem ,másik kapcsolatba beleszaladni nem szabad semmiképpen.

nekem töb b mitn 3 éves már menyaszszonyomnak lett telefonon vége:( Nem cska fáj hanem dühít is 29/F

Minálunk a féltékenysége felemésztett idegileg ,lelkileg.

Imádtam ez szépen elhalványúlt ,de még most is szenvedek.

2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt kell felfognod, hogy ez a fickó egy görény, és örülj is, hogy ez kiderült és nem lopja tovább az idődet. Tudom, hogy most még nem érdekel, de legalább van már esélyed megismerni olyat, aki tényleg szeret téged.

Tehát első lépésben ezt tudatosítsd magadban, majd pedig foglald le magad, tereld el a gondolataidat.

2012. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is akarok egy ilyen megértő menyasszonyt!!! :DDD


Te ugyanaz a szeretnivaló csaj maradtál mint aki azelőtt voltál, de az emberismereted csődöt mondott, úgyhogy tanulj belőle!!!


Nem minden férfi mocsok de te épp egy ilyent fogtál ki!


Remélhetőleg ettől nem leszel rosszindulatúbb gonoszabb vagy pesszimistább!


Szép csaj vagy amúgy? Lehet h csak annyira jó csaj vagy h nem akarta kihagyni!

29F

2012. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszer nekem is volt olyan szakításom ahol 2 év után dobva lettem, ott igaz én mint barátnő egy 3. miatt.. nézd.. a legjobb amit tehetsz hogy elfelejted, hogy meg voltál alázva.. előfordul.. hibáztál te is, de tanulhatsz belőle.. legközelebb ennyivel is okosabb leszel, és amikor eljön az aki megérdemel, akkor ennyivel is jobb kapcsolatod lehet.. nekem ez sokat segített akkor, és visszaadta lassan az önbecsülésemet.. hiába szeretsz valakit nagyon ha ő nem érett rá, hogy ezt értékelje.. de mindenből tanulhatsz és több lehetsz tőle.. kívánom, hogy újra megtaláld önmagad
2012. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!