Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvivien20 kérdése:

Miért van az hogy a barátom más lányok után fordulgat holott ő tudja hogy nekem ez mennyire megalázó. Aztán leköp ha nem akarok vele beszélni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
LEKÖP? ez most komoly? és még együtt vagy vele? neharagudj, de te sem vagy normális akkor.
2012. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos igazából a félelem is uralkodik ilyenkor az emberen.Meg is szokott verni nagyon ... De zsarol mert cukorbeteg...
2012. júl. 17. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
úristen már rég ott hagytam volna a.. ha LEKÖP.. :|
2012. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából 2 éve vagyunk együtt és ennyi ideje együtt is lakunk!Nagyon boldogan kezdődött a kapcsolat ugy gondoltam olyan embert találtam aki megbecsül és szeret.Sokat hibáztam én beismerem ,állítása szerint mindig flőrölök a férfiakkal a volt fönökömmel,pultos vagyok rengeteget dolgoztam hogy legyen pénzünk,megadtam mindent neki,de a volt barátnője megcsalta megalázta és bennem is ezt látja.Ugyhogy a féltékenységnek köszönhetően bántott ököllel ugy dolgoztam hogy monoklim volt és hazudoztam mindenkinek hogy lefejeltem a jegylukasztót stb.A testvére egy kamu facebookot csinált és megirta a páromnak hogy megcsaltam akkor is bevert és annyit mondott hogy sajnálja tévedés volt.A mellemben is hatalmas csomók vannak sorolhatnám mennyi bajom van,. Most vetettem el 2 hónapja a kis babánkat de abban sem segitett egy fillérel sem.Bejött ott volt az tény meg sirt de sokat bánt lelkileg,fizikailag.Más lányokat nézeget ha velem van de ha én ránézek valakire bever nekem.most is itt fekszik mögöttem de nincs kedvem hozzá mert ez nekem sok.
2012. júl. 17. 22:48
 5/12 A kérdező kommentje:
A kamu facebook-os dolog egy hete volt kb..Abortuszom után 1 nappal alám rúgott nem tudom hogy alázhatnám meg és kidobni a fenébe..
2012. júl. 17. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok neked :)
2012. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el a p*csába...
2012. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
eddig miért nem hagytad még el??
2012. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Fèlek azt mondta megöl ha elhagyom..
2012. júl. 18. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:

A melledben miért van csomó?

Azt nézesd meg mindenképp, mert nem játék!

2012. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!