Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam túl a szakításon?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szakított velem a volt barátnőm, azzal az indokkal, hogy nem működik. Most pár napja megtudtam, hogy összejött az exével. Nagyon szar ez most, mert régen ezt a lányt a fiú tönkretette, és valóságos messiásként kezeltek ott náluk. Szóval helyrehoztam a lányt. Aztán mégis ez lett a vége, hogy visszament hozzá. Hogy tehetném túl magam ezen? Első komoly kapcsolatom volt, 1,5 évig tartott.
2012. júl. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan intézmény,hogy pszichiátria! Ők segítenek!
2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gelazso ***** válasza:
nézd pozitivan. ebböl sokat tanultál és okosabb leszel legközelebb. sajnos sokakkal történt már ilyen. hidd el , valakinek pont egy ilyen valakire van most szüksége mint te vagy. csak lazán!!
2012. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én mindent beleadtam, nekem nem a kocsi, pénz, ruhák, ajándékok, ékszerek az érték, hanem a szív. tiszta szívből tettem mindent, de neki nem kellett. nem becsült meg. amúgy a horoszkópom oroszlán. nem ismerek olyat, akire ennyire illene az oroszlán jelleme. :(
2012. júl. 19. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Dejavu!

1x én is jártam így.


A csaj exe, verte őt, rugdosta, a csajt nem 1x meg is lopta, a csaj kölcsönt is felvett a kedvéért amit ő a mai napig fizet...

Sokszor a csaj anyjáéktól is lopott a srác, és hát egy hülye állat volt. Nem volt egy nagydarab ember de egy paraszt se-ggfej volt.


mi is kb 2 évig voltunk együtt....minden nagyon tuti volt, dúlt a love, szerettem ésatöbbi, majd 1 ik nap visszatért az exe írt neki, minden szépet h így meg úgy szereti meg bocsásson meg meg stb..és a csaj 1 hét múlva lelépett.

Ez az exe ismét csóró volt, és ismét csak kihasználta a csajt megkopasztotta...aztán vissza akart jönni, de elküldtem a jó büdös kúva annyába.


ÉS sajnos ez olyan , hogy bárkivel előfordulhat.


Egyszerűen nem érdemes nagyon szeretni senkit sem.

2012. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!