Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ma lehejcsizett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma lehejcsizett, azt mondta "olyan hejcsi vagy", elgondolkoztam a szakításon is. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ez egy ostobaság. te ismered a lányt, fogalmunk sincs, hogy csak viccből mondtam, meg amúgy milyen személyiség - ebből kifolyólag, szereted, megbecsülnéd-e vagy sem. ez alapján te dönts......
2012. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az isten az a "hejcsi"? Én azt se tudom, mit jelent, így ha nekem ezt mondaná a barátnőm, csak pislognék, hogy mi van.
2012. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én se tudom mit jelent! :O
2012. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
helyes
2012. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem viccből beszélt így, akkor egyből hagynám ott :D
2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ó b+! Szóval hogy ez azt jelenti, hogy helyes! Hát ha az én barátnőm így beszélne velem tuti megmondanám neki, hogy ezt nagyon sürgősen fejezze be, mert nem bírom az ilyen "kajcsi, szüncsi, szülcsi napcsi" stb. stílusban beszélő embereket. De amúgy nem értem a kérdést, te azért akarsz szakítani a barátnőddel, mert azt mondta helyes vagy? Mégis mit kellett volna mondania, hogy jó legyen? Hogy egy ronda tirpák állat vagy, vagy mi?
2012. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
most várj azért akarod kidobni mert azt mondta h 'olyan hejcsi vagy' ami azt jelenti h olyan helyes vagy? ezért?ez én nem értem túl öreg lennék? :D
2012. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem azért, mert azt mondta, hanem mert ribanc nyelven mondta.
2012. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó érett lehetsz egy kapcsolathoz, ha ez váló ok. Ha egyébként is így szokott beszélni, akkor azt már tudnod kéne, vagy eddig csak dugtatok? Ha meg nem, akkor tuti vicc volt, csak neked nincs humorod. Meg az is szép, hogy még azt se tudod eldönteni, hogy akkor nálad ez válóok vagy sem, mond valamit a barátnőd, te meg időt kérsz és kiírod ide, aztán majd a válszok alapján eldöntöd, hogy ideges legyél-e vagy sem.. Szép...
2012. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem azt mondta:

olyan csúnycsi vagy!


Ha az zavar ahogyan mondta, megkérheted szépen, hogy ne így fejezze ki magát, mert nyelvtanilag helytelen (persze ezt ő is tudja, nem hiszem hogy komolyból mondta így, hülyülésből lehet vicces). Másrészt tartalmilag ha ez zavar téged, ott már baj van!

2012. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!