Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Épp egy szakítás elött állok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp egy szakítás elött állok. Azthiszem. Mégis vissza tekintgetek a múltba. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
4 év után eljutottam arra a pontra amikor már nem bírom.Majdnem 2 éve megromlott minden.Az összes cselt,trükköt bevetettem már ami létezik,nincs ötletem,PASSZ...elég volt ennyi.Nem tudom helyre hozni a kapcsolatunkat,akárhogy erőlködök,ugyanis ez nem egy emberes munka.Ahhoz,hogy akarjuk egymást Ő is kell.Mégsem tesz semmit,azt hiszi játszhat velem...azt hiszi én sosem menekülök el.Ö volt az első nekem és én is Neki.Gondolhatjátok, hogy szeretem,ragaszkodok hozzá hisz 4 év az 4 év.Most szüleim elutaztak 1 hétre,mondtam a barátomnak ne talákozzunk és ha hiányzunk egymásnak akkor még van remény...nemhiszem,hogy ettől jobb lesz,sőt jó is egyedűl lenni...nélküle.Nincs idegeskedés,feszültség.Nyugodt vagyok!7végén voltam szórakozni,megismertem egy fiút,beszélgettünk jól elvoltunk.Megbeszéltünk egy találkát.Tudom nem ez a legjobb megoldás,de hátha ez ad egy löketet, hogy véget tudjak venni ennek a kapcsolatnak.Nem tervezek ezzel a fiúvaal igazából...Na szóval mégis visszanézem a közös fotókat,a videónkat ami rólunk készűlt és összeszorúl a gyomrom,sírok.Félek nem fogom tudni elengedni és a lelkiismeretem meg romokba fog heverni ha mégis együtt maradunk (mivel találkozok ezzel a fiúval).A mostani barátom biztosnságot nyújt nekem...itthon elég zűrös minden anyummal lakok és a barátjával de ez egy egy szobás lakás.Eddig megoldottuk ezt mert amikor anyum barátja éjszakás volt akkor itthon tudtam aludni,amikor meg éjszaka nem dolgozott és itthon aludt akkor a barátomnál voltam.Ettől is félek,hogy hogy fogjuk ezt megoldani...20 éves vagyok elég "nagylány",hogy a szülőm és párja társaságámban aludjak.Zavarjuk is egymást az az igazság mert anyumék sokáig fent vannak dvdznek és engem ez zavar.Nekem nyugalom kell,de ha végleg haza költözök ez nem lesz meg.Mitévő legyek?
2009. júl. 14. 11:22
 1/8 A kérdező kommentje:
remélem érthetően leírtam!
2009. júl. 14. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
de mi a baj a baratoddal? mit tett amivel mindent elrontott?
2009. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen kifordult önmagából.Én azt elhiszem,hogy az ember változik az évek során,na de,hogy a másikkal szemben bunkózzunk,és,hogy magyarul lesesz@rjuk hogy van e bnőnk vagy sem..az már sok.Olyanokat mondott 1 éve,hogy elöbb utóbb megcsal mert már megszokott engem...már nincs szerelem(persze az már nálam sincs de szeretem őt...mindegy)És most 1 hete is ezt mondta,hogy fél,hogy megfog csalni...akkor most is lebukott egy kis aprósággal ,de ez nem is lényeges.Szóval elhanyagol ugy hogy vagyok.Nem dicsér meg soha.Az önbizalmam a béka segge alatt van...a szex az pocsék...örülök ha 2 hétbe egyszer van...röviden ennyi de ez nem csak erről szól..
2009. júl. 14. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
De most őszintén Ti mit lépnétek egy ilyen kijelentésre?Hogy "félek,hogy megcsallak..."?????
2009. júl. 14. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakítás, egyszerű, tiszta. Más pasi szemét mód szivatása nem szép, főleg hogy a meglévőt is bántod vele.
2009. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szakits vele. mi az h megfog csalni? menj, mielott megteszi. neked se kell egy olyan rossz élmény. a masik pasival meg még komolyra fordulhat a dolog, és lehet h ez lesz egy szép kapcsolat kezdete.
2009. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki az előző kérdésedre is válaszolt, aki szintén egy négy éves kapcsolatot hagyott hátul. Látom, hogy te igazából jól érzed magadat a párod nélkül, érzed, hogy nem jó így, és mlgis félsz becsukni magad mögött az ajtót. Mindig visszatekintgetsz, azon filózol, hogy mit veszíthetsz. Azok a felvételek emlékek, nem lesznek többé. És ezen tilos ilyenkor gondolkozni!!


Azt is írtam neked, hogy tudatosítanod kell magadban egy valamit: "Ha visszanézek elvesztem". Nem szabad az emlékedbe süllyedni, hanem előre kell nézni. Pontosan tudom, hogy ez milyen nehéz, mert ugyanezen (ha nem durvábban) estem én is keresztül. Találkozz azzal a fiúval, és akkor se tekints vissza, ha nehezedre esik. Koncenrálj a jelenre és a jövőre.

2009. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :) akkor találkozok vele...csak rossz,hogy "rossz" vagyok...hogy ezt teszem..de még nem merek szakítani
2009. júl. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!