Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Szakítottam vele mert már nem szeretem őt, mást szeretek. De annyira kivan, zokog a telefonba hogy próbáljuk meg mégegyszer.6 év alatt nem láttam még ilyen állapotban őt (ő a férfi). Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok valami jó tanácsot
2012. okt. 21. 22:27
 12/18 A kérdező kommentje:
Talán nem voltam elég "kemény"
2012. okt. 21. 22:29
 13/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy kezeljem ezt a szitut
2012. okt. 21. 22:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát én megértem a ygereket. 6 év alatt már az ember azt hinné hogy ez a lány lesz kivel leéli majd az életét, ő lesz a felesége és ő tőle lesznek majd a gyerekei. Ez számára nagy csalódás lehetett hogy csak úgy eldobtad és lecserélted valaki másra. Hát ezen csak az idő segíthet.
2012. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most komoly, hogy nem veszed hasznát a 10-esnek?:-o
2012. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a szánalomkapcsolatokban.
2012. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Expi ***** válasza:
A legnagyobb hiba amit ebben a helyzetben elkovethetsz,hogy sajnalatbol valakivel egyutt maradsz! Tudom,hogy lelkileg osszetort, de ha mar nem szereted akkor elobb utobb ugy is el fogod hagyni!
2012. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod, főleg ha normálisan (személyesen és nem kiabálva, hanem megbeszélve) szakítottál. Sajnos van ilyen, és biztos, hogy rosszul érint, de nem tudsz mit tenni. Ha mást szeretsz, és vele akarsz lenni akkor meg pláne nem. Az is hiba volna, hogy egyfajta rosszul értelmezett kötelességtudatból most ápolgatni kezded a lelkét, mert ő ezt 100%, hogy biztatásnak veszi. Ha nem érti, maximum leülhettek még egyszer utoljára átbeszélni, de ha ez már amúgy is megtörtént, akkor felesleges. Nyilván sajnálod, hogy ilyen fájdalmat okozol neki, és ez így normális, de ezzel sajna neki kell megbirkóznia.
2012. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!