Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komoly kapcsolat után jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat után jóban lenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nyáron lett vége egy több, mint 2 éves kapcsolatomnak.

Nem zárult szépen a dolog, teljesen ki voltam készülve. Pláne, mert a fiú ignorált végig- egészen máig.


Kaptam tőle egy levelet, melyben leírta, hogy nem azért nem írt mert nem érdeklem, hanem mert iszonyúan hiányzom neki stb stb. És hogy mindenképpen szeretne találkozni.



Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Még semelyikünk sincs túl a dolgon, viszont szeretnénk egymást látni, semmit nem tudunk a másikról, hogy mi van vele.


Kérlek, ha vannak tapasztalataitok, esetleg megosztanátok a véleményeteket, annak nagyon örülnék!

Előre is nagyon köszönöm!


19/L



2012. nov. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NE! Csak a baj lenne belőle... Tudom, tapasztaltam.
2012. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagytok túl egymáson, akkor én nem javasolnám... Vagy egy újrakezdett, haldokló kapcsolatban találjátok magatokat, vagy jól összevesztek megint, és nem beszéltek újra x ideig, miután feltépődtek a sebek. Jobb kivárni, amíg elmúlnak az érzések, és utána barátkoztok. Ekkor is feljön pár régi dolog, amin túl kell lenni, az is bőven elég.
2012. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Határozottan nagyon rossz ötlet. Amíg nem vagytok biztosan túl egymáson, addig ne találkozzatok. Ha most találkoztok, akkor vagy újrakezditek, és szinte biztosan ugyanide juttok majd, vagy csak szimplán felszaggatjátok a régi sebeket és nagyon fog fájni. Nincs erre szükség :)
2012. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,akinek te iszonyúan hiányzol,az minimum felhív telefonon és van benne annyi, hogy találkozót kér hogy személyesen elmondhassa és kimutathassa, mennyire hiányzol neki.


Elmondom neked, hogy 100%, hogy az volt a forgatókönyv, hogy ignorált téged egy másik csaj miatt,akivel aztán nem úgy alakultak a dolgai,ahogy akarta volna.Téged meg elővett a kalapból és szórakozik.


Hagyd a pics*ba,most itt az ideje,hogy TE ignoráld őt.

2012. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy egyszerűen most készült fel rám, hogy találkozzunk?

Sok közös barátaink vannak és mindenki azt mondta, én voltam neki az utolsó azóta.

És ismerem, nem egy csajozós típus

2012. nov. 26. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelmét nem látom a szakítás utáni kapcsolattartásnak, pláne nem a találkozásnak.


Nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.


Ezek után, az egyetlen cél, hogy tovább tudj lépni, és más mellett boldog lenni. Ehhez pedig az kell, hogy az exekkel megszakíts minden kapcsolatot.


ez a jó lenne tudni, mi van vele maszlag is csak egy felesleges és fájdalmas önkínzás, ami nem jó semmire.


a párod már nem lehet újra, így felesleges azzal kínozni magad, hogy beszélgetsz meg találkozgatsz vele, és óhatatlanul is nosztalgiázol.


24, L

2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy én egy éves kapcsolatot zártam le azzal, hogy "legyünk barátok".

Egyszer találkoztunk még utána, és rájöttem, hogy önkínzás. Akit egyszer nagyon szerettél, annak te soha a büdös életben nem leszel a haverja, barátja meg pláne nem.


most már úgy ahogy túl vagyok rajta, amihez az kellett, hogy egyáltalán ne tartsam vele a kapcsolatot. 2 éve semmit nem tudok róla, és nehéz is volt idáig jutni, de már örülök, hogy így van.

2012. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tenni, hogy a mi kapcsolatunk nem lett normálisan lezárva, tehát egyikünknek sem megy a továbblépés, ha nem beszéljük ki magunkból így a dolgokat...Szerintem. NEm tudom.

Egyik felem mondja, hogy ne, másik meg alig várj,a hogy találkozzak vele.

2012. nov. 26. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom, már 6 éve vége,de még mindig nem vagyok túl rajta, pedig én szakítottam. Beszéljétek meg a dolgokat, zárjátok le. Mi nem zártuk le és a mai napig nem tudok normális életet élni. 25L
2012. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, de ne fűzz a dologhoz sok reményt. Nekem is volt hasonló, találkozgattunk párszor, és minden alkalom vége kész szenvedés volt, de nekem igazából szükségem volt erre a pár kör önkínzásra, hogy tényleg le tudjam zárni.
2012. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!