Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi kapcsolataidban mennyi idő telt el a szakítás gondolatának meghozatala és a szakítás végbemenetele között?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár óra. Megbántam. Visszajött. Nem maradt sokáig...
2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túúúúúúúúl sok. Visszagondolva már néhány hónap után eszembe jutott, hogy talán mégsem ő az, mégis lehúztunk együtt 3 évet.
2012. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
több, mint egy év, túl sok
2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szabad tudni, hogy miért kellett húzni annyi ideig, ha utólag megbántátok azt az elpocsékolt időt?
2012. nov. 3. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sohasem szakítok, tudom, hogy tökéletest úgysem találnék, mindenkinek vannak hibái, amiket el kell fogadni. A lányok persze mindig másképp gondolják, megfertőzte őket a korszellem.
2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hátha jobb lesz, tudunk még tenni valamit az ügy érdekében
2012. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zaphod ***** válasza:

Az elsőnél láttam, hogy nem szeret (már), de nem akartam még szakítani, mert béna voltam a lányokkal, és még mindig jobb volt, mint a senki. A beszélgetést, ahol (tudtam előre) közös megegyezéssel szakítottunk, én kezdeményeztem cca egy hónap múlva. Azóta jó barátok vagyunk.

A másodikkal hasonló okokból akartam szakítani, de nála- szintén mert jobb volt, mint a senki, ő főleg testi szempontból - cca 4 hónapot vártam. Aztán feltűnt egy másik lány, és hogy próbálkozhassak vele, szakítottam. Azóta nem láttam.

Szerintem 1 hónápnál sokkal rövidebb idő alatt nem lehet megbizonyosodni arról, hogy vége van. Viszont mindkettőjüknél benne volt az is, hogy nem tartottam magam elég ügyesnek ahhoz, hogy új barátnőt találjak, ezért inkább tovább húztam a dolgokat.

2012. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!