Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telt míg eldöntöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt míg eldöntötted, szakítani fogsz? Nehéz volt?

Figyelt kérdés
Hány év után?kort és nemet ha kérhetnék:)
2012. dec. 2. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Több, mint egy évig vívódtam. 4 évig tartott. Nagyon nehéz volt meghozni a döntést, kértem előtte gondolkodási időt is, hogy ne találkozzunk, hogy kicsit tisztább fejjel át tudjam gondolni. Nem szünet volt ez, és nem is volt a képben harmadik fél egyikünk részéről sem.
2012. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen nehez mert egy ido utan mar megszokassa valik.es nehez kilepni de nem lehetetlen.5 ev utan rugtam ki a paromat.es nem haltam bele.:)
2012. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 évig voltam a barátommal, az utolsó 2-3 hónapban éreztem azt, hogy már nem oké semmi részemről, akkor kezdett megfordulni a fejemben a szakítás gondolata párszor, de reméltem még helyrehozható, aztán egy hónapig még folyamatosan arra gondoltam, hogy lehet jobb lenne egymás nélkül. Igen, nehéz volt tálalni a dolgot meg az utána következő időszak is az volt..

21/L

2012. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 eve vagyunk egyutt de mar 3honapja vivodok h nem birom mar :/ abbol is rajottem h nincs semmi keresnivalonk egymas mellett h mar mas fiukat is megnezek sot egyikuk irant kezdek erezni is.de nem az en hibam h ezgy alakult en mindnt megteszek erte de o nm valtozik meg meg sok aprosag...
2012. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó. mondtad a párodnak hogy változtasson mert baj lesz?
2012. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hosszabb kapcsolatom volt. Az első kapcsolatnál voltam én a szakító fél. Az a kapcs. kb 1 évig tartott, de igazság szerint már az elejétől fogva azon gondolkodtam, hogy nem lesz ez így jó, mert nem voltam képes beleszeretni a páromba. Nagyon jó ember volt, tényleg jobb párt nem is kívánhattam volna, ezért volt állati nehéz. Attól féltem, hogyha szakítok, megbánom, mert ilyen rendes pasit nem találok többet, meg a páromat se akartam kiborítani, mert ő meg fülig szerelmes volt belém. Kb. másfél hónap múlva szakítottam vele először, el is mondtam neki az okot, de annyira könyörgött meg kiakadt, hogy úgy döntöttem, folytatom, hátha én is beleszeretek. Ez a krízis végigkísérte a kapcsolatomat vele, kb fél év után jött egy újabb ilyen mélypont, amikor úgy éreztem, nem bírom tovább. De akkor is folytattam. A 3. ilyen időszak volt az utolsó: akkor már tényleg azt éreztem, meg fogok bolondulni ettől az egésztől, ha benne maradok így ebben a kötelékben és szakítottam. De őszintén szólva olyan magányosnak meg elhagyatottnak éreztem magam, hogy akkor is megfordult a fejemben, hogy újra kéne kezdeni. De azt is tudtam, hogy nem vagyok és nem is leszek szerelmes és az exemből se lettem volna képes hülyét csinálni.
2012. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már rengetegszer átbeszéltük!volt h szétmentünk igaz ő mondta akkor ki a veg szot.de nem valtozik!az alaptermeszete is elviselhetetlen ordibal kb mindenen...nm nagyon biromar ezt a megalaztatast hiaba szeretem.
2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előttit olvasva azon gondolkodtam, hogy most vagy az exed volt papucs, vagy pedig te egy rafkós ribi, de bizti vagyok benne, hogy ezek után téged csak szivatni fognak. Eleve ilyen az élet. Gondolom azért úgy szakítottál vele hogy ő úgy érezze, hogy csak ő és ő és ő a hibás, gondolom jól megaláztad társaságban is, stb. Csak tudod az a helyzet, hogy a szerelem elmúlik egy idő után és utána számít az , hogy milyen emberrel vagy együtt. Ezért van ennyi válás is mert az embereknek mindig az a pár kell aki a lehető legnagyobb kihívást jelenti. Sok sikert az életben, remélem jól kielemeztelek, ha már ilyen részletesen leírtad a szomorú mesédet.
2012. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!