Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy már túl vagy az exen?

Figyelt kérdés

Mikor szakítottunk (kb 1 hónapja) akkor olyan 2 héten keresztül depressziós voltam, azt sem tudtam, hogy fogok nélküle élni, folyton sírtam stb...

Utána az elkövetkezendő 1-2 hétben már kevesebbet sírtam, néha már egész jól éreztem magam (ha nem gondoltam rá), de még akkor is olyan voltam, mint egy zombi.

Most hétvégén beszéltünk, felhívtam mert már hiányzott, és kiderült h vmi csaj rámászott. Na ekkor kb úgy éreztem magam, mint a szakításunk után (pedig a beszélgetés előtt már egész jól voltam), tegnapelőtt és tegnap is végigbőgtem a napot. De ma már semmi bajom nem volt, vidám voltam meg ilyenek. Ha most nem beszélnék vele egy jó ideig (márpedig most tényleg elterveztem h semmiképp nem keresem ezek után) és nem gondolnék rá, túl tudnék rajta lenni, vagy ez csak ideiglenes állapot, és 1-2 hét múlva megint elkezd hiányozni? Továbbá szerintetek, ha már úgy érzem h teljesen túlvagyok rajta, akkor se keressem inkább, vagy akkor már baráti szinten beszélhetnénk? Csak mert félek h ha megint mond vmi csajozós témát, akkor ismét feltörnek bennem a régi érzések.. A normális válaszokat köszönöm!



2012. dec. 3. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még nem sikerült túl lépnem, de egyszer 5 hónapig külön voltunk és az alatt nem múlt el, szal' most szem számítok semmi jóra. De van egy haverom aki egy 8 éves, kapcsolatból 3 hét alatt helyre rázta magát. Szóval ez ember függő. De elképzelésem azért van, hogy milyen lesz mikor már túl leszek rajta. Nyilván nem fogok rágondolni, jó kedvem lesz, olyan leszek mint előtte. De ha tényleg túl akarsz lenni rajta, akkor szakíts meg minden kapcsolatot vele. Mert másképp nem megy szerintem.
2012. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te benne sem voltál az exedbe. Úgy hogy könnyű lesz számodra. Aki érzéssel volt egy történetbe benne, az teljesen másképpen ír, beszél, és viselkedik.
2012. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Sajnálom! :( Remélem hamar sikerül jobban lenned és kiheverned... Köszi a választ!


2. válaszoló: Ha nem szerettem volna, miért sírtam volna annyit? Meg miért hiányzik még a mai napig? Nem értem, hogy ezt miből következtetted ki.

2012. dec. 3. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:

3/3


Még nem sírtál, úgy Isten igazából. Örülj neki.

2012. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Hidd el, sosem sírtam még ilyen keservesen életemben... főleg a szakítás után, meg tegnap és tegnap előtt, mikor a sebek felszakadtak. Néha már olyan érzésem is volt, hogy idegösszeroppanást kapok, mert miután beszéltünk minden dolgot, amit tőle kaptam és emlékből megtartottam és egészen idáig féltve őriztem levágtam a földre és széttapostam, szétszaggattam, összegyűrtem stb... hidd el, hihetetlenül szarul voltam.
2012. dec. 3. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért írja, hogy benne sem voltál teljesen, mert arról pl. gőzöd sincs milyen az amikor még utólag ott aláz meg ahol tud. Ti ezek szerint jóban vagytok. Másik: 1 hónap telt el ezek szerint, ez semmi, és már azt kérded mikor lesz jobb? és egy éve nem tudok túllépni valakin, és tényleg nem tudom mennyire szerethetted ha már 1 hónap után javulást vártál. Milyen keserves sírás az, amikor azon sírsz hogy még sokkal több idő után sem változik semmi.. Gondolom erre gondolt.


Hát igen nekem is kb. 2 hetenként változik ez, de sajnos nem javulnak ezek a szintek se. :/ Sokszor lesz még hullámvölgyed valószínűleg, legalábbis amíg nem találsz valaki jobbat addig biztosan. A választ sajnos nem tudom.

2012. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5/6


Ha mélyen szeretted volna, beszélni se tudtál volna róla nég, nem hogy fórumot indítani.

2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
61%-os, nem tudom miért akarod ennyire bizonygatni h nem szerettem őt igazán. Nem 2 hónapig jártunk, hanem hosszú évekig. És mikor vele voltam tényleg úgy éreztem, hogy le tudnám élni vele az életem.. de aztán 1 hónapja kijelentette, hogy már nem szeret. Akkor és ott legszívesebben öngyilkos lettem volna, nem láttam tovább értelmét élnem, mivel ő volt az egyetlen dolog az életemben, ami boldoggá tett. Most sem vagyok jól, nehogy félreérts. Csak annyi, hogy most először kb hetek óta már tudtam mosolyogni, nevetni őszintén... de ha rágondolok egyből eszembe jut, hogy milyen boldogok voltunk régen együtt. Viszont nem akarok reménykedni, mivel tudom, hogy már nem akar velem lenni többé... amúgy valószínűleg tényleg csak annyi van, hogy ez egy átmeneti állapot, ami most van. Mivel tegnap és tegnapelőtt gyakorlatilag egyfolytában sírtam, ma egy kicsit lenyugodott a lelkem. De egy hét múlva lehet ismét szarul leszek, hiányozni fog.. és alig fogom tudni megállni, hogy ne hívjam fel... de muszáj lesz, mert nem akarom tudni, mit csinál, milyen csajokkal... attól csak megszakad a szívem...
2012. dec. 3. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy szavadat nem tudom elhinni.

Az írásod, homlok egyenesen másról tanúskodik, és azt te írod. nem én.

2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, nem kötelező elhinned nekem semmit, bár nem értem, miért hazudnék egy anonim oldalon. Viszont nem akarok neked bizonygatni semmit, ha nem hiszed el akkor ez van. Én tudom mit érzek, és ez a lényeg.
2012. dec. 3. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!