Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy már túl vagy az exen?

Figyelt kérdés

Mikor szakítottunk (kb 1 hónapja) akkor olyan 2 héten keresztül depressziós voltam, azt sem tudtam, hogy fogok nélküle élni, folyton sírtam stb...

Utána az elkövetkezendő 1-2 hétben már kevesebbet sírtam, néha már egész jól éreztem magam (ha nem gondoltam rá), de még akkor is olyan voltam, mint egy zombi.

Most hétvégén beszéltünk, felhívtam mert már hiányzott, és kiderült h vmi csaj rámászott. Na ekkor kb úgy éreztem magam, mint a szakításunk után (pedig a beszélgetés előtt már egész jól voltam), tegnapelőtt és tegnap is végigbőgtem a napot. De ma már semmi bajom nem volt, vidám voltam meg ilyenek. Ha most nem beszélnék vele egy jó ideig (márpedig most tényleg elterveztem h semmiképp nem keresem ezek után) és nem gondolnék rá, túl tudnék rajta lenni, vagy ez csak ideiglenes állapot, és 1-2 hét múlva megint elkezd hiányozni? Továbbá szerintetek, ha már úgy érzem h teljesen túlvagyok rajta, akkor se keressem inkább, vagy akkor már baráti szinten beszélhetnénk? Csak mert félek h ha megint mond vmi csajozós témát, akkor ismét feltörnek bennem a régi érzések.. A normális válaszokat köszönöm!



2012. dec. 3. 20:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tiltsd le fészen! Töröld az sms eket! Számát töröld! Ne keresd ! Ha rá gondolsz nézz meg valami teljesen más témárol szóló filmet horrort pl ne ilyen csöpögős twiloght ot...
2012. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!