Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszajön hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön hozzám valaha?

Figyelt kérdés
2hete közölte a barátom h megcsalt még régebben, és hogy most szüneteljünk egy "kicsit" mert nem érzi azt amit régen, de még most is szeret, és hiányzok neki, de most így a legjobb neki. azóta minden nap beszélünk telefonon, ha nem hozzuk fel témába hogy mi szakítottunk akkor nem is jut eszembe és neki sem, úgy beszél velem mint eddig, becézget is. A hétvégén elvitte már a fele cuccát, felét pedig nálam hagyta mondván: visszajövök még, nyugodj meg. Kérdeztem tőle hogy ez azért lett így mert más lány van a látótávolságban, erre azt mondta h nem most nem kell neki senki, közben persze kiderült h van egy lány akiért odavan, de neki pedig van barátja. Erre rákérdeztem, és elmondta h lehet összejönne vele mert szép lány, de igazából ő sem tudja mert össze van zavarodva, és most azt próbálja eldönteni kellek e neki még. Persze az élet fintora hogy én még mindig nagyon szeretem, de nem tudom reménykedjek e még

2012. dec. 14. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tisztán látod, hogy más csaj áll a dolgok mögött, én hagynám a fenébe ...!

Ha egy kapcsolat eljut arra a pontra, hogy idő kell valamelyik félnek, vagy gondolkodni szeretne, ott már rég baj van!

2012. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár. Amikor két bizonytalan találkozik, pontosan az történik, amit most leírtál.

Neked kell egy érzelmileg infantilis, bizonytalan "férfi"?

Vagy képes vagy azt mondani, hogy köszönöm nem kérek az érzelmi manipulációidból, játszmáidból? A döntés a Te kezedben van!

2012. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kihagytam , ez egy 3 éves kapcsolat volt
2012. dec. 14. 15:16
 4/10 anonim válasza:
Számomra egy kapcsolatban a legfontosabb a hűség és az őszinteség. Mivel egyszer már megcsalt és most is más lány van a képben, én felhívnám a helyedben, hogy viheti a többi csomagját is.... Keress olyan férfit, aki megérdemel Téged és nem attól teszi függővé, hogy visszamegy-e hozzád, hogy egy másik lányt sikerül-e megcsípnie... Kitartás, tudom nehéz!
2012. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
talán túl büszke vagyok,de én megszakítanék vele minden kapcsolatot.tudja már eldönteni,hogy most akkor kellek-e vagy sem
2012. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat hossza nem mérvadó. Lehetett volna 10 év is. Nem véletlen kért most időt és vitte el a fél cuccát már. Meg, mint kiderítetted másik csaj is van a háttérben, veled azért beszélget még, mert kell egy "aranytartalék", ha a másik nem jönne össze. Ez esetben simán mondaná, hogy melletted döntött, de, ha a másikkal összejönne, úgy otthagyna téged, mint eb a .....

Én elfelejteném inkább, mondanám neki, hogy itt a hétvégén az alkalom, hogy elvidd a cuccaid és végeztünk egymással.

2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre nem adnám meg neki egy kapcsolat minden kényelmét, amíg a kötöttségek nem kellenek neki.
2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom valahol az agyamban h ezt nem kell nekem sem folytatnom már.. nem kell felvenni telefont, nem kell hívni, nem kell neki olyat mondani, de nagyon nehéz hisz 3 éve együtt voltunk... és nehéz az agyamnak hinni mert még nagyon szeretem, és nehezen viselem ezt az egészet, és hihetetlennek is érzem, mert nem így ismertem meg a 3 alatt
2012. dec. 14. 15:25
 9/10 A kérdező kommentje:
most meg már féltékenykedik is . totál nem értem
2012. dec. 14. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az együtt töltött idő össze kőt benneteket...Ha belemész a játszmájába, elveszett ügy...egy férfi ha érzi,hogy bármikor vissza mehet, így fog veled játszani.Ne engedd neki..lépj túl rajta, legyen női büszkeséged. S hidd el, ha látni fogja,hogy nem játszhat veled...dönteni fog..hirtelen kellesz majd neki...vagy nem, de akkor nem is érdemes várni rá. Nem hívnám...
2012. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!