Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik, amikor ti szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, amikor ti szakítottatok, és utána sokat isztok alkoholt, akár napokon, heteken át, akkor azt miért teszitek? Hiányzik az ex, vagy mert jelenleg nincs senki, vagy miért?

Figyelt kérdés
olyan esetek érdekelnek, ahol ti voltatok azok, akik kiléptek a párkapcsolatból.

2012. dec. 27. 04:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen stimmel. Valaki egész évben alig iszik, aztán elmegy a Szigetre, és 8-10 napig egyfolytában részeg :D

De azért az ilyet nem nevezném alkoholistának :)

2012. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Így van! Haverom csak a szakítás óta iszik így!
2012. dec. 28. 00:10
 13/14 anonim ***** válasza:
ehet így marad, akkor meg alkesz.
2012. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Azért legalábbis én.

Mert az alkohol tompítja a fájdalmat segít felejteni és rövid idő alatt nagy mennyiségű endorfint (boldogság hormont) képes előállítani.

Igaz az én kapcsolatomból a lány lépett ki és én még szeretem őt , de az alkohol segít elviselni a fájdalmat.


Ha valaki véget vet a kapcsolatának és utánna kezd inni az azért van hogy felejtsen és kitöltse az üres idelyét.

2013. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!