Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tortent mar csoda a parkapcsolatotokban?

Voltatok mar ugy h azt hittetek minden elveszett es h helyrehozhatatlan minden es a vegen megis sikerult ujra egymasra talalnotok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csoda, párkapcsolat, szakítás, kibékülés, megcsalás

2013. jan. 1. 15:55  Privát üzenet  

A válaszok
nem...nálunk a vége volt a csoda...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. jan. 1. 15:57 Privát üzenet
Nem. Csodák nincsenek.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. jan. 1. 16:04 Privát üzenet
Hát ilyen még ne volt. Igaz amikor összevesztünk 2 hónap után újra összejöttünk mert nem bírtuk ki egymás nélkül, de az sem tartott tovább 3 hónapnál, már erőlködés volt, barátnőm is megismert új srácokat egyik nagyon nyomult rá meg a barátnőmnek is bejött a stílusa. Így inkább abban maradtunk hogy zárjuk le ezt egy életre és éljük a magunk kis világát:( Nekem nagyon fájt mert én nekem nagyon hiányzott még utána mert én tényleg szívből szerettem de túl tettem magam rajta. Ez van. Nincsenek csodák, jobb ha elhiszed.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. jan. 1. 16:08 Privát üzenet
Történt.Igaz nem lett esküvő a vége..

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jan. 1. 16:14 Privát üzenet

3

Azért mert veled nem történtek, azért még más emberrel történhettek, és történhetnek.

mint ahogy velem is történt.

# 5/7Időpont 2013. jan. 1. 16:15 Privát üzenet

4

Amikor azt hittem, hogy vége, utánam jött visszavitt magához, és odaköltözött hozzám, és megismerhettem a kislányát:)és megkérte a kezem és bemutatott a szüleinek, pedig nem akartam őket megismerni..

Ha ezt elötte nekem valaki mondja-nem hiszem el.

# 6/7Időpont 2013. jan. 1. 16:17 Privát üzenet

6+

Majdnem 20 éve volt:) De volt és megtörtént. és még ha rövid ideig is, de boldog voltam, úgy ahogy keveseknek sikerül az életük folyamán:DD

# 7/7Időpont 2013. jan. 1. 16:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ti párkapcsolatotokban is szoktak lenni egy-két napos hullámvölgyek?
Ti tudtok ilyenrol? Hogy egy lany eddig szinte semmibe vett es aztan csoda tortent?
Létezik hogy ezt akarom? (vagy csak bebeszélem magamnak? )
Ti milyen apróságokat szoktatok tenni a párkapcsolatotokban, hogy még sok év után is működjön?
Volt már olyan a jelenlegi párkapcsolatotokban, hogy nem hívtátok, nem kerestétek egymást, nem beszéltetek napokig?
Volt már a párkapcsolatotokban egy fölösleges harmadik?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!