Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tortent mar csoda a parkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar csoda a parkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Voltatok mar ugy h azt hittetek minden elveszett es h helyrehozhatatlan minden es a vegen megis sikerult ujra egymasra talalnotok?

2013. jan. 1. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem...nálunk a vége volt a csoda...
2013. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csodák nincsenek.
2013. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen még ne volt. Igaz amikor összevesztünk 2 hónap után újra összejöttünk mert nem bírtuk ki egymás nélkül, de az sem tartott tovább 3 hónapnál, már erőlködés volt, barátnőm is megismert új srácokat egyik nagyon nyomult rá meg a barátnőmnek is bejött a stílusa. Így inkább abban maradtunk hogy zárjuk le ezt egy életre és éljük a magunk kis világát:( Nekem nagyon fájt mert én nekem nagyon hiányzott még utána mert én tényleg szívből szerettem de túl tettem magam rajta. Ez van. Nincsenek csodák, jobb ha elhiszed.
2013. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Történt.Igaz nem lett esküvő a vége..
2013. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3


Azért mert veled nem történtek, azért még más emberrel történhettek, és történhetnek.


mint ahogy velem is történt.

2013. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4


Amikor azt hittem, hogy vége, utánam jött visszavitt magához, és odaköltözött hozzám, és megismerhettem a kislányát:)és megkérte a kezem és bemutatott a szüleinek, pedig nem akartam őket megismerni..


Ha ezt elötte nekem valaki mondja-nem hiszem el.

2013. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6+


Majdnem 20 éve volt:) De volt és megtörtént. és még ha rövid ideig is, de boldog voltam, úgy ahogy keveseknek sikerül az életük folyamán:DD

2013. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!