Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti tudtok ilyenrol? Hogy egy lany eddig szinte semmibe vett es aztan csoda tortent?

Tehat ezzel azt akarom mondani,hogy volt olyan helyzetetek,hogy egy lany semmibe vett titeket es olyan lanyrol volt szo aki tetszik es valami csoda folytan csak egymasba szerettetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, csoda, párkapcsolat

2012. dec. 9. 18:42  Privát üzenet  

A válasz

volt olyan, hogy egy helyen laktunk, a nagymamájának volt egy fagyizója, oda sokat jártunk le, akkor még nem ismertük egymást, csak láttam párszor, de nem tudtam, hogy ki ő

aztán eltelt egy év, és valahogy megismerkedtünk, aztán együtt töltöttük a nyarat és nagyon megérintett a lelke:)

szép is volt az a nyár...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. dec. 9. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik hogy ezt akarom? (vagy csak bebeszélem magamnak? )
Hogyan felejtsem el? Tudom h el kellene csak bár tudom szinte semmi esély rá mégis abban a reményben ringatom magam hátha mégis valami csoda folytán esetleg öaaze jöhetnénk.
Vártatok már egy lányra hosszú hónapokat, éveket? Vajon megtörténhet velemi is a csoda? Megkaphatom azt a lányt, akit mindennél jobban szeretek? Várok valakire.
Valaki segitene? Valakivel tortent mar ilyen? Vagy hallot ilyenrol?
Sos! Csoda ha ki vagyok akadva?
Mit tegyek!? Most akkor adjam fel? Vagy még megtörténhet a csoda?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!