Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után túl jó, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után túl jó, de csak barátság ez micsoda?

Figyelt kérdés

Rövid kapcsolat volt egy nem túl okos lánnyal, velem teljesen normális volt, de elég nagy ribi az a helyzet a múltja miatt, de mégis bennem kialakult egy ilyen kötődés szerűség hiányzik sokszor stb.

Én dobtam ki mert láttam, hogy nem működnek a dolgok az ágyon kívűl mindenhol hülye volt, agresszív és idegesítő elégedetlen...de mégis tökre elvagyok vele olyan mint én csak nőstény..tegnap egy buliba riszálta nekem a seggét a farkamhoz csókolgatott meg harapdált, oda hozta a másik barátnőjét , hogy d*jam meg őket amúgy ebből nem lett semmi mert a barátnője beijedt...de egyáltalán az se zavarta, hogy én a barátnőjével smacizok kb 10 centire elötte, csak nézte végig.

És utánna ő is beszállt...buli vége felé mondom azért haza kísérem, mert eléggé elfajzott a külseje (elég balhés csaj) és a végig azt mondta mi már nem vagyunk együtt mennyek el a pi**ba stb..valamikor meg megölelt...ma meg felhívogat, és úgy beszélünk mintha sima haverok lennénk, meg ilyet kérdez tőlem ,hogy jól e csókolt a csaj mert szerinte nem..de én meg akarom k**élni folyton,és nem értem mit miért csinál, ha hülyíteni akar egy az egybe leütöm, de akkor se értem miért van ez mert én vonzódok hozzá hiányzik és talán szeretem is egy picit:S de ő egyedül akar lenni, mert nem tud elviselni maga mellet senkit ezt mondja folyton.... most egyáltalán miez? nagyon furcsa és szar... ő 28 én 20



2013. jan. 1. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
olyan érzéstelen az egész..
2013. jan. 1. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint mondtad, a csaj egy ribanc, vagy belemész egy hülyítős játékba, és akkor néha veled is dug majd mások mellett, vagy hagyod a fenébe, és keresel egy fokkal értelmesebb lányt.
2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy normálisabb lányt. Jobban jársz.
2013. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!