Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után nem akarok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem akarok vele barátkozni, hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

nem rég mentem szét a barátommal,akivel 3 hétig jártam..az elején azt mondta hogy ő hosszútávra tervez,ehhez képest..

Kb. egy hétig minden rendben volt,aztán a második héten elkezdett hanyagolni,de akkor valamennyire megbeszéltük,aztán azt hittem minden rendben.A harmadik héten viszont abszolút nem foglalkozott velem,csak köszönt,minden fajta időtöltés alól kihúzta magát.Tudtam hogy szakítani fogunk,és így is lett.De azért azt hittem nem egy olyan sablon dumával szakít,hogy megszeretett,meg minden,és nem akarja hogy nekem fájjon,de ő nem az a járós típus,és maradjunk barátok.Ezt a barát dolgot ő komolyan is gondolja.Én nem.Szerintetek hogyan építsem le úgy hogy leessen neki,és egy kicsit fájjon is?



2012. nov. 26. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy ő csinálta. Hanyagold, ne foglalkozz vele, ha közös programot akar szervezni, hozz fel valami kifogást (pl. tanulni kell).
2012. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy szarok a fejedre :), jólesni biztos nem fog neki, és keresni sem igazán fog..
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. nov. 26. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura helyzet, nem foglalkozik veled, ezután meg neked kell lekoptatnod? Nem lehet, hogy ő sem gondolta komolyan, sokan szakítanak "maradjunk barátok" cimkén, mert az kedves.
2012. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!