Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal? (KÉRLEK FONTOS! )

Figyelt kérdés
Egyik este külön buliztunk.Én szórakozó helyre mentem, ő kocsmába a haverokkal.Elmondása szerint berúgott, és mint kiderült, beleült az ölébe egy lány.És ő ezt hagyta.Megkérdeztem, miért erre csak azt mondta: "Mert tudtam, hogy te is úgyis befogsz pasizni!" Holott én egy fiúra se néztem rá, a barátnőimmel kitáncoltuk magunkat és mentünk is haza.
2013. jan. 3. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez nemtudom mennyire megcsalás de mindenesetre a válaszbol azt veszem ki hogy nem bízik benned teljes mértékben
2013. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a válasszal szerintem csak menteni szerette volna magát :( Nem gondolnám hogy feltétlenül szakíts vele de nézz egy kicsit a körmére...
2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Hogy válaszolhat ilyet egy fiú? Én tuti dobnám és nem amiatt, mert beleült egy lány az ölébe..
2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szereted?.....mert ha jelent neked annyit akkor ne szakíts vele...kérd meg hogy beszéljétek meg ezt és mond el hogy téged zavar hogy ilyet csinált és hogy máskor ne csinálja és győzd meg arról hogy bízzon benned. Ha ezután is megsért vagy ilyeneket mond rólad azt ne hagyd
2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kitáncoltad magad mi? :D

láttam én már ilyet, ez általában azt jelenti, hogy 8 pasi dörgöli a farkát hozzád egyszerre. és közben beszélgettek:

"szia! hány éves vagy?"

"14!"

"Na az már éppen jó!"


akartam tovább folytatni de elment a kedvem :(

2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
ez szánalmas:D később majd az lesz, hogy azért smárolt, vagy feküdt le más csajjal mert tudta, hogy elmész bulizni és rá fogsz nézni más pasira?:D
2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem is az a gond hogy beült az ölébe a lány, hanem amit erre mondott, gyakorlatilag egy ribancnak tart akiben nem bízik meg... nem egy normális csávó az már fix. Hogy neked ez kell-e azt te tudod, én már kivágtam volna.
2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azt ezt egyszer megcsinálta, többször is megfogja
2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy szakítasz-e. De látszik, hogy egyrészt nem bízik benned, másrészt nem is a hűség mintaképe.

Te tudod... én nem fogok dönteni helyetted.

2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a 3-sal.
2013. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!