Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tud más ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud más ilyen gyorsan továbblépni?

Figyelt kérdés
Hogy van az, hogy én egy pár alkalmas rövid románcon nem tudok túllépni több mint fél éve, mert egyszerűen nem megy. Beleszerettem és hiányzik és szenvedek. Mások meg 3-4 éves kapcsolatnál, szakítás után alig egy hónappal már mással vannak. Oké, hogy mindenki más, de ennyire?

2013. jan. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Például azért, mert egy 3-4 éves kapcsolatnál már valódi problémák is felmerülnek, elmúlik a szerelem, megszokásból vannak együtt. Ilyenkor már könnyen beférkőzik egy 3.
2013. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ők nem szerelmesek voltak hanem "folyton kell" valaki. Nincs olyan, hogy gyors túllépés csak, ha nem volt szerelem. A szerelem meg nem azt jelenti, hogy "szükségem van valakire", mert akkor jó a szamár is... Egyetértek veled kérdező.
2013. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 év után léptem le, két héten belül együtt voltam mással.

Igazából már 3 év után éreztem, hogy nem stimmel a kapcsolat, próbáltuk megjavítani, de folyton kudarcot vallottunk. És minden egyes kudarccal egyre jobban múlt a szeretet is.

Az utolsó fél évben igazából már alig beszéltünk, külön szobában laktunk, folyton külön utazgattunk, csak hogy ne kelljen együtt lennünk. Tulajdonképpen nem is tudom, miért nem mondtuk ki, hogy ennyi, vége.

Aztán egyik nap egy barátommal beszélgettem, és ő rámutatott, hogy ennek semmi értelme, ha nem szeretjük egymást, akkor szakítsunk és adjunk esélyt magunknak arra, hogy olyannal legyünk, akivel tényleg összeillünk. Na akkor felszívtam magam, odamentem a munkahelye elé és mondtam neki, hogy ennyi, vége, én többet nem megyek haza, majd csak költözni. Szegény nagyon meglepődött, de neki se fájt különösebben a dolog, szerintem csak az önérzetét bántotta, hogy kidobták.


Utána mindketten hamar találtunk mást, nekem mint mondtam, két hét volt, neki két hónap. Rövidnek tűnik. De ha úgy vesszük, volt két év, amíg temettük a kapcsolatot. Az azért nem kevés :)

2013. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki tiszta szívből szerelmes,az sokáig fog szenvedni.Aki a szakításkor már nem volt az,annak mindig könnyebb továbblépni.Sajnos az emberek,kapcsolatok abszolút nem egyformák,mindenki,és minden helyzet másmilyen.
2013. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!