Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek ciki ha megkerem ra?

Hogyan kellene megkernem a pasim, hogy toroljon egy lanyt facebookrol?

Nem tudom azt sem bitosra h ott van e meg.

Szoval kavart a csajjal amig mi szuneteltunk...most kibekultunk, de azert ilyeneket szeretnek h kitorolje stb...mar azt megemlitettem neki h a szamat torolje ki azt mondta rendben...ciki ha felhozom? Vagy hogy lehetne ugy felhozni h ne legyen ciki?

A profiljat keszult torolni, legalabbis azt mondta torolni fogja de meg nem torolte ki azota sem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ciki, szakítás, barát, csaj

2013. jan. 14. 17:33  Privát üzenet  

A válaszok
ASOT nevű felhasználó válasza:

Hát elég gyerekes.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. jan. 14. 17:34 Privát üzenet
Csak azt nem értem, hogy ettől miért leszel boldogabb. Ha a párod érdeklődni fog a csaj iránt akkor facebook ismeret nélkül is megteszi. Ez nem old meg semmit. Vagy megbízol a párodban vagy hagyod a fenébe.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. jan. 14. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mert serto dolog szamomra ami tortent es nem szeretnem h barhol is ott legyen...meg ha nem is keresi

# 3/4Időpont 2013. jan. 14. 17:38 Privát üzenet

a párod helyett inkább magadon uralkodj, különben újra szünet lesz és nagyon sokáig.

a párod nem a tulajdonod és ha megpróbálod úgy kezelni, akkor menekülni fog.

te szeretnéd, h neked előírnák, hogy kivel beszélgethetsz, hogy kit törölgess az ismerőseid közül?

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. jan. 14. 17:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon szerelmes lettem egy pasiba, aki 173 cm körüli, én meg 180 cm vagyok lány létemre. Nagyon ciki ez a magasságkülönbség?
Ciki ha megkerem?
Mennyire ciki, ha megkérem a barátomat, hogy vegyen nekem tipp mixet?
Az ciki ha megkérem a barátomat, hogy "tanítson be "? : D
Úgy érzem ezt még le kell zárnunk. Nem ciki, ha megkérem, beszéljük meg?
Nagyon ciki ha megkérem az orvost, hogy hagy vegyem fel telefonnal az uh vizsgálaton a monitor képét?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!