Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ciki ha megkerem ra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha megkerem ra?

Figyelt kérdés

Hogyan kellene megkernem a pasim, hogy toroljon egy lanyt facebookrol?

Nem tudom azt sem bitosra h ott van e meg.

Szoval kavart a csajjal amig mi szuneteltunk...most kibekultunk, de azert ilyeneket szeretnek h kitorolje stb...mar azt megemlitettem neki h a szamat torolje ki azt mondta rendben...ciki ha felhozom? Vagy hogy lehetne ugy felhozni h ne legyen ciki?

A profiljat keszult torolni, legalabbis azt mondta torolni fogja de meg nem torolte ki azota sem.



2013. jan. 14. 17:33
 1/4 ASOT ***** válasza:
Hát elég gyerekes.
2013. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ettől miért leszel boldogabb. Ha a párod érdeklődni fog a csaj iránt akkor facebook ismeret nélkül is megteszi. Ez nem old meg semmit. Vagy megbízol a párodban vagy hagyod a fenébe.
2013. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert serto dolog szamomra ami tortent es nem szeretnem h barhol is ott legyen...meg ha nem is keresi
2013. jan. 14. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

a párod helyett inkább magadon uralkodj, különben újra szünet lesz és nagyon sokáig.


a párod nem a tulajdonod és ha megpróbálod úgy kezelni, akkor menekülni fog.


te szeretnéd, h neked előírnák, hogy kivel beszélgethetsz, hogy kit törölgess az ismerőseid közül?

2013. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!