Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem ezt még le kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ezt még le kell zárnunk. Nem ciki, ha megkérem, beszéljük meg?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem valakivel, tökéletesnek tűnt, találkozgattunk, és le is feküdtünk. Nem szégyenlem, mert nem 13 éves kis tini vagyok, és szerelemből tettem, még ha korainak is tűnik.

Ám a helyzet úgy adódott, hogy néhány napja abszolút nem keres. Gyakorlatilag az utolsó randi óta alig-alig beszélünk, és ennek is már egy hete.

Nem vagyok naív, annak ellenére sem, hogy azt mondta nehéz párkapcsolati időszakon van túl, és nem tudja mitévő legyen, én érzem, tudom, hogy ebből sajnos több nem lehet...

De addig nem tudom lezárni, míg meg nem beszéltük. Ciki, vagy értelmetlen volna, ha rákérdeznék, illetve próbálnám megbeszélni Vele a dolgot?

22/L


2010. aug. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog. Én sem tudom csak úgy sitty-sutty lezárni, és meg nem történtnek nyilvánítani a dolgokat. Nyugodtan próbáld megbeszélni vele, ez szerintem természetes. Ezek után legalább egy őszinte elutasítást megérdemelsz, még ha nem is vagy rá mérges!
2010. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, de elég valószínű, hogy személyesen nem fogjuk tudni megbeszélni, mert ha beszélni sem akar, nyilván találkozni sem. Viszont utálom az ilyesmit személytelenül intézni... :/
2010. aug. 10. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:

minden tiszteletem a tied, hogy ezt így akarod elintézni. nem kertelsz, nem beszélsz mellé. innentől a pasin múlik, hogy mit kezd a helyzettel, férfiasan eléd áll vagy megfutamodik.


31f

2010. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!