Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, szakítottatok már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítottatok már úgy pasival, hogy a párkapcsolatban nem is, de az ágyban nagyon jó volt, még is véget vetettetek az egésznek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 14:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
jaaa, akkor az nem barátnő és akkor neked nem barátnő kell, hanem csak egy luk, amibe jó dugni. hajrá.
2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

9


Látszik, hogy a büdös életbe nem volt olyan szexben részed, ahol érzések voltak és nem csak ösztön.


Na majd ha egyáltalán az életed folyamán idáig eljutsz, hogy lesz, utána légyszi konzultáljunk..

2013. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

22 éves vagy. Én évekig adtam esélyt egy férfinak! Nem ment. Az egy dolog, hogy az ágyban kijössz vele, ha máshogy nem megy. És egyikünk életében sem volt 3. személy. A megértés és ilyenek is fontosak. Csak sokan a külsőre meg a szexre adnak. No sokra mész vele az évek folyamán ha együtt vagytok és nem értitek meg egymás.


Kérdező! Ha nem sértés - elárulnád, hogy mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod?

2013. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
1 év, a végére se veled se nélküled.
2013. jan. 22. 14:46
 15/23 anonim ***** válasza:
12-es teljes mértékben igazad van. :) Sose fogok odáig eljutni, ahogy kinéz, de azért drukkolj. :)
2013. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

No akkor értem. Idővel rájössz, hogy egyensúlyba kell hozni a két dolgot (ágy és megértés). Máskülönben nem működik. Tökéletes pedig nincs. A szerelem pedig elmúlik és a szeretet kell összetartsa a kapcsolatot.

Erre mindenki rájön idővel.

2013. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az, amikor eggyé válsz a pároddal, amikor szeretkezés közben a szemébe nézel, és elönt az a forró érzés, amikor levegőt venni is alig tudsz, de nem a tempó miatt, hanem a belső nyomás miatt, amikor ismeretlen érzés keríti hatalmába az embert... voltam szerelmes, szerettem mániákusan is (ennek meg is lettek a következményei), de eddigi életem során akármit tettem, mindig elbukott valamin az aktuális kapcsolatom. Ismerem a hibáimat, napról napra szeretnék rajtuk javítani, és folyamatosan javítok is, de néha a 100 % sem elég (pl. ha rossz emberrel rossz időpontban jövök össze és csak később derül ki, de ez meg kib*szás, már bocsánat a kifejezésért) Ilyenkor gondolkozom el azon, hogy a női nem, a nagy elvárásaival, a kiszámíthatatlan, nyomás alatt sokszor döntésképtelen alkatával nem való másra, csak a szenvedélyek csillapítására, arra alkalmas partnerrel (aki szintén így gondolja csak fordítva). Kicsit elegem lett a világból, meg úgy en block a hosszabb kapcsolatokból.
2013. jan. 22. 14:52
 18/23 anonim ***** válasza:

"Tudom milyen az, amikor eggyé válsz a pároddal, amikor szeretkezés közben a szemébe nézel, és elönt az a forró érzés, amikor levegőt venni is alig tudsz, de nem a tempó miatt, hanem a belső nyomás miatt, amikor ismeretlen érzés keríti hatalmába az embert... voltam szerelmes, "


Tudod nem úgy írsz, mint egy huszonegy-két éves ember. De akár hány éves is vagy, azt tudod mi az hogy szerelem.



Ha meg még a kiragadott részhez hozzáteszed, hogy férfiként a nő kezét keresed közben-az még plusz dolgokat is elárul a belsődről.

2013. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

16


Eröltetni nem lehet a szeretetet. Már pedig az írásod arról tanuskodik, hogy bármi áron ráeröltetni akarod másra, hogy érezzen.És ez hiba.

2013. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen.


Azért ha az ágyon kívül nem bírom elviselni akkor megette a fene az egészet. Már ha párkapcsolatról van szó, mert a kérdésedben ez van, a dugás az más tészta az nem párkapcsolat ott mások a szempontok és az elvárások.


27/N

2013. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!