Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen tanácstalan vagyok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden:

Van egy lány, akivel október óta randizgatok. Eddig valahogy sosem volt szerencsém a lányokkal, legtöbbször kihasználtak. Ebben a lányban viszont minden meg van, ami nekem kell. Csinos, okos, kedves, humoros és tényleg fontos vagyok neki és őszintén szeret. 3 hónap alatt még mindig nem jöttünk össze. Ez teljes mértékben az én "hibám". Szeretem őt, de még sem szerelemből és valahogy nem tartom túl sok értelmét egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél részéről nincs meg a szerelem. Tudom milyen érzés, amikor játszadoznak az ember érzelmeivel és sokszor akaratlanul is megbántom őt a hülyeségeimmel, pedig én nem az a fajta srác vagyok. Teljesen tanácstalan vagyok ebben a dologban. Mi van ha belemegyek, de nem működik és miattam lesz padlón a lány. Én ezt nem szeretném, mert ő nem ezt érdemli. De ugyan akkor az is bennem van, hogy mi van, ha ezzel egy nagy lehetőséget hagyok ki.

Légyszíves normális válaszokat írjatok. Előre is köszönöm.

17/F


2013. jan. 21. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el neki hogy nem vagy szerelmes kérd ki a véleményét... Biztos könnyebb lesz ...
2013. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megtettem. Erre az volt a válasza, hogy adjunk esélyt a dolognak, találkozgassunk még többet. Ennek már lassan 1 hónapja, de még mindig semmi. Igaz, keveset tudunk találkozni, mert nálam az iskola és a sport a két legfontosabb dolog, ami elég sok szabadidőmet elveszi.
2013. jan. 21. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát.. te tudod, ha akarsz egy esélyt adni - adj egy esélyt. Amíg nyílt lapokkal játszol, nem hazudod hogy szereted, szerintem semmi nem róható fel ellened.
2013. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze. Azután szerintem megszereted. :)
2013. jan. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felejtős az embered, azt meg ne felejtsd, hogy az idő kincs.Voltam a te helyzetedbe, nőként, és az ilyet mindig befejeztem-mondjuk idáig sem vittem, ahogy te-az tény..
2013. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Csak valahogy nincs meg az a szikra, pedig azt hittem, hogy 3 hónap alatt csak történni fog valami.

2013. jan. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!