Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő alatt hevertek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Mennyi idő alatt hevertek ki egy szakítást? És ha veletek ez történne, mit tennétek? 25L

Figyelt kérdés
több,mint 7hónapja jártunk együtt, derült égből villámcsapás: szeretlek,jó veled minden,fontos vagy nekem,de most úgy érzem nem leszek beléd később szerelmes.. Hozzátenném bemutatott a barátainak,anyukájának,mindig ő mondta h talizzunk,aludjak nála stb.. sosem én voltam aki nyomul..Tudom el kell fogadnom és tovább lépnem.. inkább csalt volna meg..ezt az érvet egyszerűen az agyam nem képes felfogni.. Szerintetek ez érv? Tényleg több mint 7hónap után -állítólag két hete gondolkozott ezen- dönti el h ő szerinte nem lesz szerelmes belém később..

2013. jan. 23. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Soha nem is volt szerelmes csak beszari ezt bevallani.
2013. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
még az is jobb lenne mint így..és állítása szerint nincs senkije..
2013. jan. 23. 23:44
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kereshetett volna jobb kifogást is.

Mi az, hogy "nem leszek beléd később szerelmes"? Látja a jövőt? Tudja mi lesz x idő múlva?

Ez elég hülyén hangzik.

Szerintem ne emészd magad rajta, biztosan találsz jobbat is.

2013. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ugyanezt kaptam... azzal a különbséggel hogy pár nap múlva összejött egy másik lánnyal

gondolom el tudod képzelni.

majdnem 5 év telt el de néha még azóta is őrületesen fáj

nem tudtam mással normális kapcsolatot kialakítani azóta, tudom hogy nem élnék túl mégegy ilyet

egész életre tönkretett és kb. fel se fogta

rájöttem hogy senki iránt nincsenek érzései, szociopata

én se tudtam elfogadni ezt az érvet, mert ilyen nem létezik. ha valakit nem tudunk megszeretni, azt nem szopatjuk fél évig, hanem kb. fél hétig... vagy addig se.

egy dolog vígasztal, hogy az élettől visszakapja.

csóró, nem vették fel anno az egyetemre, nem talál munkát és hol láttam legutóbb a nevét? a tüdőgondozóban ahol dolgozok.

2013. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem érv. Hazudott.., mert ha szeretett volna, minden jó lett volna veled és fontos lettél volna neki, akkor beléd szeretett volna. De csak mondta formalitásként, mert gondolom nem akart megbántani, vagy csak ahhoz is gyáva volt, hogy megmondja mi a probléma veled. Szerintem ezek alapján eddig azért volt Veled, mert kellett neki valaki,hogy ne legyen egyedül, kellett aki kielégíti a szükségleteit, vagy legalábbis reális lehetőség van rá, hogy ki fogja elégíteni..stb.( ez szánalmas, de elég sokan csinálják ezt, akik szintén szánalmasak) Vagy azt gondolta, hogy tényleg passzoltok egymáshoz, de egy idő múlva rájött, hogy nem. A lényeg, hogy eljutott oda, hogy neki jobb nélküled, mint veled. Biztos voltak jó dolgok is a kapcsolatotokban, amiért veled maradt eddig, mert ha csak rossz lett volna és van egy kis agya, akkor nem maradt volna veled ennyi ideig. Szóval tuti kötődött hozzád, de nem te vagy az az ember, akire vágyik. Erre sok ember rájön, akár szerelmes volt, akár nem. Szerintem biztos lesz olyan férfi akinek te leszel a tökéletes nő és beléd esik. Ne sajnáld, elhiszem, hogy rossz érzés, de az még rosszabb lett volna, ha csak veled marad megszokásból vagy sajnálatból. Ettől te nem vagy kevesebb, csak neki nem te vagy az a nő, aki kell!
2013. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ő szakmailag igen sikeres, egy nemzetközi cég gazdasági igazgatója havi milliós keresettel.. Nem lesz gond becsajoznia.. mert velem ellentétben tudom hogy vannak nők, akik az ilyen pasikra utaznak..
2013. jan. 24. 00:03
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, miért tervezett velem közös hétvégét és hasonló programokat a közel jövőben, ha így "érzett" és mi az hogy az utóbbi 2-3napban döntötte el?!..

pénteken találkozom vele.. nála van pár könyvem, meg dvd-m meg stb-k.. várom is meg nem is.. millió kérdésem lenne,csak nem tudom van-e értelme megkérdeznem..

2013. jan. 24. 00:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kérdezéssel kapcsolatosan: vagy kitalál valami kamu dumát, vagy szépíteni fogja a dolgokat, vagy készülj fel arra, hogy esetleg megalázó vagy bántó lesz amit hallani fogsz, bár nem tudom milyen jellegű kérdéseket akarsz neki feltenni. Ha mindenképpen hallani akarsz válaszokat, akkor mindenre készülj fel és kérdezd meg. Csak ne alázkodj meg előtte!
2013. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

csak az segít ha nem hallasz róla sohatöbbé.

higgy nekem

különben csak szenvedni fogsz, mindig újra reménykedsz, minden találkozás vagy ha megkeres felszakítja a sebeket

de úgyse szoktak hinni nekem :( pedig átéltem/élem most is mikor véletlenül az utamba akad.

2013. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
elhiszem, hogy fájó és nem is szeretnék vele találkozni..de mégis majd megőrülök hogy nincs többé.. agyilag fefogtam, de érzelmileg nem.
2013. jan. 24. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!