Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek visszaszerezhetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 4 hónapja szakítottunk a volt barátommal. Én mondtam ki, hogy legyen vége, de elmondása szerint ő is fontolgatta a dolgot, mert ez így nem volt kényelmes egyikőnknek sem. A kapcsolatunk ellaposodásának külső okai voltak, nem egymással voltak gondjaink, de nem tudtunk odafigyelni egymásra. (Ezért van elegem a "felmelegítve csak a töltött káposzta jó" mondásból, mert igenis van olyan, amikor a párok egy kialakult külső stresszhelyzet miatt mennek szét, és nem a kihűlt érzelmek miatt!!) A szakításunk után hihetetlen gyorsasággal rendeződtek a fejemben a dolgok, átláttam és megértette a problémákat, és egy bő egy hónap után felkerestem, hogy hogy van, mi van vele, és nem gondolt-e arra, hogy újra megpróbáljuk. Természetesen magyarázkodtam neki, érveltem, bizonygattam, hogy mennyire jobb lenne, mint azelőtt, szóval az összes hibát elkövettem, amivel csak jobban ellöktem magamtól. Tényleg mindet. A válasz az volt, hogy nem szeretné újra kezdeni, és (a már említett külső stresszhelyzet miatt) nincs energiája egy kapcsolatra. Megértettem, elfogadtam, de nagyon fájt. Ahogy teltek a hónapok, erősödtem, rengetek ezzel foglalkozó szakirodalmat elolvastam, kikupálódtam. És neki most új barátnője van... Ez is nagyon fájt, de aztán emlékeztettem magamat a sok-sok anyagra, amit az elmúlt időbe gyűjtöttem: pl. a férfiak szakítás utáni gondolkodásmódjukról, romba dőlt önbizalmukról, stb., mert igenis, a szakítást (ha komoly kapcsolat volt) mindkét fél megszenvedi, hiába volt egy, aki kimondta... Nem csodálom tehát, hogy az exem így beleugrott egy új kapcsolatba, azok ellenére, amiket mondott. Remélem, valaki érti, amit mondok... Hónapok óta nem láttam őt. De szeretném visszakapni. Hogyan tudnám újra felkelteni az érdeklődését, van-e esély arra, valaha is újra együtt legyünk?

A normális válaszokat előre is köszönöm! 16/L



2013. febr. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy szereted,de szerintem el kel engedned.Olyan fiatal vagy meg.Bár én lehetnek annyi idős mint te.Keres magadnak egy igazi jó társat,aki jóban rosszban kiáll érted.f/25
2013. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul cselekedtél. Ha igazán szeretted volna, akkor nem engeded el. Küzdeni és változtatni kell a dolgokon. Adni új esélyt, ha nem megy, csak akkor lehet azt mondani, hogy vége. Szerintem most jobb lenne, ha békén hagynád az exedet az új párjával. Semmiképp sem kellene belekavarnod a dolgaikba. A pasik gondolkodásmódja valóban ez. Ha szakított a barátnőjével, úgy felejt, hogy keres egy másikat. Ez a legtöbbjüknél így működik. Elcseszted, törődj bele.
2013. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elcsesztem, de a hibáiból tanul az ember. Én is tanultam. Semmiképp sem akarok bekavarni meg beleavatkozni a dolgaikba, nem vagyok ilyen gyökér, de nem tudom annyiban hagyni úgy, hogy meg sem próbáltam visszaszerezni. :)
2013. febr. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!