Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal de úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég mentünk szét. Nem azzal volt a baj, hogy nem szerettük egymást csak nagyon különböztünk és ezért sok volt a vita. Most viszont elég valószínű, hogy terhes vagyok. Tesztet a napokban akarok csinálni. Ha kiderül, hogy terhes vagyok akkor mit csináljak? Megmondjam neki? Nem akarom,hogy azt higgye ezzel akarom magamhoz láncolni vagy valami hasonló.
2013. jan. 12. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nyilván meg kéne neki mondani, hiszen ő az apa..
2013. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te hordod ki, kérdés, hogy akarsz-e gyereket, és hogy képes vagy-e rá meg természetesen biztosítani tudod-e a gyereknek ha megszületik a normális életet... De ezt szerintem nem nekünk kellene tudni.
2013. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Megcsinálod azt a tesztet, valóban az vagy-e.

2. Elmondod neki.

3. Megbeszélitek mi legyen.

4. Ha nem vállalja, beszélsz a szüleiddel - bár nem tudom mennyi idős vagy.

5. Remélem megtartod, és felneveled akár egyedül. :)

2013. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám meg, hiszen a kapcsolatotoknak vége és pontosan azért, mert ha valóban senkit nem akarsz magadhoz láncolni, és a gyerek miatt kényszerkapcsolatba kerülni, akkor ez az egyetlen lehetőséged.
2013. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erről mégis joga van tudni. Aztán megbeszélitek hogyan tovább. Mert ha nem tudtok újra összejönni meg ha nem ment úgy a dolog akkor kár is lenne erőltetni a témát, aztán hogy így is vállaljátok-e hogy felnevelitek és az apja is látogatja meg ő is törődik vele, meg persze az anyagi háttérrel is tisztában kellene lennetek. Ha ezt így nem tudjátok vállalni akkor ne is akarjátok a gyereket, vagy vetesd el vagy add örökbe, mert így azért erőltetni sem szabadna szerintem.
2013. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

ja biztos a gyerek is azt akarná, hogy öljétek meg (ez nem a kérdezőnek szól, hanem a gyilkos hajlamú válaszolóknak)

elégséges életszínvonalat biztosítani? kamuduma! biztos a középkorban, amikor 12 gyereket szült egy ő, oda a szalmára és eleve szegénység éhezés volt...akkor nem gondoltak az elvetetésre...mert nem is volt rá széleskörű lehetőség mint most.

az a gyerek élni akarna, bármilyen szar anyagi körülmények közé is születne ..és nem meghalni.

csak ti kedves válaszolók tartanátok majd a számonkéréstől, a környezetetek számonkéri rajtatok hogy mit nem biztosítotok a gyereknek amit ők igen. így gondolkodnak a szar szülők, így gondolkodtak mindig is. a gyereknemzés, nevelés, stb mindig a kor divatja, elvárásai szerint történik. nektek ez így rendben van?

csak az jó szülő és jó ember, aki ezen túl tud lépni! és vállalni az élet védelmét, a világ nyomásával szemben is. csak az bátor ember!

2013. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én először megcsinálnám a tesztet, majd ha kiderül, hogy mi is a helyzet, akkor eldönteném mit akarok. Ha nem akarom megtartani, akkor nem szólok neki. Ha inkább a megtartás felé hajlok, akkor meg elmondom a srácnak, megbeszéljük, hogy ő mit szeretne. Ha támogat benne, akkor nincs több kérdés, ha nem támogat benne, de te ennek ellenére megtartanád, akkor megbeszélhetitek, hogy ő lemond az apaságról, nem vársz tőle semmit. Vagy lehetsz akár köcsög is és követeled a gyerektartást az ő akarata ellenére, de ez nem szép dolog.
2013. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem kerdezted komolyan? Persze, hogy el kell mondani. Azzal meg ne is torodj, hogy mit gondol! Nyilvan mindketten tehettek arrol, hogy nem vedekeztetek, ugyhogy nem kenhet Rad semmit! Nem akarod magadhoz lancolni, de nyilvan feleloseggel tartozik ertetek ha mar teherbe ejtett!
2013. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy akarata ellenere gyerektartast? mar bocsi de ha vki teherbe ejt egy not, de a gyerek mar nem kell neki, az a minimum, hogy gyerektartast fizet!
2013. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

az állatok is gyerektartást Fizetnek? nem! akkor az embereknek miért kell?

aki nem dugatja meg magát az nem szül!

2013. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!