Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit tegyek? Ez szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ez szakítás?

Figyelt kérdés

tegnap voltunk egy buliban a barátommal,és részegen szakított velem,vagyis azt mondta,hogy nekem semmi előnyöm nem származik ebből a kapcsolatból,és nekem az lenne a legjobb ha szakítanék vele,ő viszont szeret velem lenni,és soha nem szakítana velem,de azért nem kell ezt a kapcsolatot komolyan venni


ma reggel mondtam ezt neki,nem emlékszik rá,és azt mondja hogy velem akar lenni,és örül hogy nem szakítottam vele


most ezt nem tudom mire vélni,mer tugye részeg ember őszinte ember,de eddig nem ´éreztem hogy ő így érezne,úgyhogy ez derült égből villámcsapás,és nem tudom , hogy mit gondoljak



2013. márc. 3. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy félelme, mégpedig az, hogy nem felel meg neked, vagy az általa feléd támasztott elvárásoknak. Ezt valszeg józanul csak gondolja, de részegen kibukott belőle.
2013. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy a részeg ember őszinte, de szerintem inkább kretén (magamon tapasztaltam). Viszont nem ártana, ha alaposan elbeszélgetnétek.
2013. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezzel azt mondta: én nem vagyok az a szakítós típus. állott langyos vízben, ha belef.ostak is, ottmaradok, nehogy fázom kelljen a hidegben addig az 5 lépésig míg el nem érem a házat.

én örökké punnyadok melletted, persze elvagyok veled, meg szeretlek, de izé... nincs az a lángoló dolog.

szóval, hátha jön az Igazi és addig sem vagyok egyedül.

Akkor valahogy elérem majd hogy szakíts, mert én nem tudom megtenni, túl gyáva vagyok hozzá.

Rá akarlak beszélni egy kicsit, mert te jobbat érdemelsz, olyat aki olyan igazian szerelmes beléd dehát... nagyon sajnálnám magam, ha mégis lelépnél.

Szóval ne vegyél komolyan, annyira lángolva nem szeretlek... nézelődsz erre-arra, hátha valakivel összejön az a filmekbeli érzés, én is ezt teszem.

De hagyj el Te, mert én nem merem. Félek hogy megbántanálak vagy a bosszúdtól. Jobb ha szépen lassan megúnsz és te koccolsz.


Elég szomorú, nálam kb. ezt jelentette, mikor az exem mondta.

De hát ez is csak egy verzió, lehet összevissza beszélt csak.

2013. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én exem is ilyeneket csinált. szerintem ez még nem szakítás, de véleményem szerint, két - három hét múlva újra elő fog törni belőle valami érzelmi labilitás, hogy ha iszik.


Nálunk az volt, hogy fél év után (17éves voltam, ő 19) egyszer csak közölte (ittasan) hogy túlságosan szeret, és nem akar megbántani, mert egy f-szkalap...Józanul megbeszéltük. Két hét múlva szakítottunk. Rá megint két héttel rájött, hogy nem tud nélkülem élni...Újra összejöttünk. Még fél évig voltunk utána együtt, majd végleg szétváltak útjaink. Vagyis nem végleg... Három éve tart az ő érzelmi labilitása. :D

Én már belefáradtam az egészbe, szerintem ő is.


Visszatérve HOZZÁD! Készülj fel, hogy ez meg fog még ismétlődni szerintem, valamelyik ivászat után... sajnos kivédhetetlen. Kitartást, mert a férfiak (szerintem) imádnak szenvedni és vergődni. Ráadásul nem is tudja nagytöbbségük, hogy mit akar. MIkor van egy remek barátnőjük, aki szeretnek, és aki viszont szereti őket, akkor képesek elb-szni a kapcsolatot, miután vége az egésznek, és sikeresen elb-szták, rájönnek, hogy mennyire sz-r az egész... és megpróbálnak mindent visszacsinálni, és menteni a menthetőt. Sajnos ilyenek... :/

2013. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!