Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » (Első) Szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Első) Szakítás után?

Figyelt kérdés

tegnap szakítottunk barátommal 2 év után.Ha nem is szerettem már annyira túlságosan, hozzászoktam, gondolom ez mással is így van aki ilyen kötődő típus.ő volt nekem az első ráadásul.És nemtudom ilyenkor mit lehet tenni hogy minél hamarabb kiheverjem és ne legyek padlón mert ugye most érettségizem...amúgy se tanulok jól de így végképp nemtudok koncentrálni.van valami tanácsotok, tippetek? :(

19/l



2013. márc. 2. 17:47
 1/9 fospuska ***** válasza:
nehéz ügy. sajna ha nem megy magától,semmi rapid megoldást nem tudok rá.
2013. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, azért köszi, valahogy csak megbirkózok vele...
2013. márc. 2. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg csak a tanulásra koncentrálni, hallgass olyan zenéket amik megnyugtatnak (nem depisre gondoltam.)

Ha van egy kis szabad időd, menj el moziba, esetleg sétálni a barátnőiddel.

2013. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor itt az idő,hogy most elkezdj tanulni! :)
2013. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát egy jó hónapig nekem is nehezen ment. Próbáltam nem gondolni rá, kerülni az olyan dolgokat, amik emlékeztetnek rá. Nem nézni rá stb. Nekem még az is segített, hogy elég csúnyán megbántott. Elhordott mindenfélének, és így sikerült megutálnom mint embert, de szörnyen. Azt mondta takarodjak az életéből stb. Bántott a dolog, eléggé. De nagyjából egy hónap után könnyen kezeltem mindent. Elmentem bulizni ahol flörtöltem az összes olyan pasival aki tetszett, egyet még jól szájba és öklöztem, mert részegen, reflex szerűen megcsókolt. Ezután a buli után eléggé sikerült az önbizalmamat visszanyerni. Mondjuk emellett még fel is öltöztem úgy ahogyan jól éreztem magam a bőrömben. Akkor segített az is, hogy eljártam a haverokkal, sokszor suli után. Ittunk egy sört vagy Somersby-t mikor mi.

Persze ami leginkább segített, hogy másfél hónap múlva megismertem a mostani barátomat. Vele nagyon simán ment minden és azóta is boldogan meg vagyunk egymással.

Ez a legjobb módja annak, hogy elfelejtsd az előző barátodat. Keress valaki mást! Persze ne akard görcsösen, mert akkor úgysem sikerül, csak bízd a véletlenre és addig is éld az életed.

Remélem tudtam valamit segíteni, ha szeretnéd, akkor nyugodtan kérdezz még, vagy írd ki magadból a bajt, meghallgatlak. :)


Nem rég egy lány kérdezett tőlem valamit levélben és ezt írtam neki. Hátha neked is hasznos.

2013. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már lenyugodtam kissé, de olyan furán üresnek érzem magam, vagy nemtudom megfogalmazni...
2013. márc. 2. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves 5-ös válaszoló, te hány éves vagy?
2013. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-s miért fontos? :)
2013. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hány évesen mondod ezeket. Ennyi.
2013. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!