Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Emberek! Miért olyan nehéz a szeretőktől megválni?

Nincs komoly párkapcsolat,mégis olyan nehéz kimondani,hogy köszönöm elég volt,boldog akarok lenni,többre vágyom...pl:fiatal lány-házas férfi...

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiatal, férfi, lány, , házasság, egyedülálló, szakítás, válás, boldogság, kapcsolat

2013. márc. 1. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
a lény részéről mert ő nyilván bele van esve.. a férfi részéről meg mert jó hogy valaki leápolja, otthon meg várja a meleg étel frissen mosott vasalt ruha.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. márc. 1. 20:39 Privát üzenet
Mert nem csak szerető vagy túl jó vele a szex.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. márc. 1. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szeretőből lehet 1000 is nem?

# 3/7Időpont 2013. márc. 1. 20:48 Privát üzenet
Szerintem azért mert lehet gondok vannak a házasságban, és úgy gondolja az ember, hogy az "új társsal" jobb lenne,ami nincs kizárva, de ezt neked kell átlátnod, hogy most hogyan is állsz a dolgokkal, és milyen a lánnyal a kapcsolatod stb.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. márc. 18. 19:00 Privát üzenet

Mert par ora boldogsag jut mindkettonknek, az a par ora amit egyutt toltunk...

22/N o 40/F

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. júl. 8. 08:09 Privát üzenet
A szokás nagy úr.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. júl. 9. 21:14 Privát üzenet
Hát ezt én is szeretném tudni.

# 7/7Időpont 2015. jún. 1. 23:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két férfit szeretek és nem tudok választani! Egyiket sem tudnék megválni! Mit tegyek?
Félek megválni az emlékektől. Hogy kezdjek neki? Nem tudom elfejteni!
Ezt igazából mire kéne vélnem? Engem iszonyatosan zavar, de nem hajlandó megválni tőle. Mit csináljak?
Nem tudom elfogadni, hogy nem tetszem neki, de megválni se tudok tőle. Mit tegyek?
Miért teszik azt a férfiak, hogy 2 nőt tartanak? SZeretik mind a kettőt? Miért nem tudnak megválni az egyiktől?
Miért olyan nehéz megválni az első kapcsolattól? Nektek hogy sikerült elfelejteni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!