Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mit tegyek! Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 3 hónapja veszekszünk szinte megállás nélkül. Egyfolytában valami hülyeséget csinál, és én ezt számon kérem rajta, hogy miért tette stb. Decemberben egész hónapban SMS-ezett egy sráccal, én ezt két ünnep között tudtam meg, akkor jöttem rá, mert nem volt lenémítva a telefonja, és megláttam, hogy mi van. Akkor azt mondta, hogy csak beszélgetnek, mert jó fej a srác. Ez után szerintem evidens, hogy nem tudok bízni benne. Nem vagyunk túl fiatalok, de idősek sem, Ő 20 én 23 éves vagyok. Múlthéten vasárnap megbeszéltünk mindent, akkor azt mondta, hogy sajnál mindent, és velem akar lenni. Ma kijelentette, hogy nem tudja mit szeretne. Nem tudom mi történt ez alatt az egy hét alatt, mi változott. Nem értem. El vagyok keseredve. Segítsetek!

2013. márc. 15. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a haverja, akkor mi a gond???
2013. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ebből sok minden nem derül ki..viszont ha téged ez ennyire zavar az lesz a legjobb ha elbeszélgettek egy kicsit:D
2013. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán rájött, hogy olyan kapcsolat nem kell neki, ahol beszélgetni sem szabad másokkal.
2013. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt és teret. Nem azt mondom, hogy szakíts vele, de mondjuk tartsatok szünetet. Mondd neki, hogy most egy darabig ne keressétek egymást, ne is találkozzatok, és csak akkor hívjon, ha végre sikerült eldöntenie, hogy mit akar.

Ha ezalatt a rövid szünet alatt hiányzol neki és úgy érzi, tényleg veled szeretne lenni, arra nagyon hamar rá fog jönni.

Én legalább is ezt tenném. Meg a lány helyében megijednék, hogy elveszítem a barátomat, mert ez a "tartsunk szünetet" szöveg kicsit ijesztő, és ha téged szeret, akkor tuti megrémül, nehogy vége legyen, akkor pedig elkezd majd teperni... de így legalább lesz rá lehetősége, hogy kitisztítsa a fejét, és rájöjjön, hogy mit is szeretne valójában.

2013. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elbeszélgetésről annyit, hogy mindegyik sírásba torkollik. 5 ből 4 kérdésemre az a válasza, hogy nem tudja mit, miért csinál. Az anyja azt mondogatja neki állandóan, hogy legyen boldog. A kedves anyuciról azt kell tudni, hogy a környéken többet mentek át rajta, mint amennyien a zebrán. Ezt persze a barátnőm nem tudja, én szeretem őt, de azzal a tudattal kell szembesülnöm, hogy mi van ha olyan lesz, mint az anyja?
2013. márc. 15. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
azért sms-ezgetni más sráccal... minek? kérdem én. ha annyira jó fej, beszélgessenek facebookon vagy mittomén. meg hát valahol megismerték egymást. én a barátnőmnek azt mondtam hogy oké hogy van vmi haverja, DE ne találkozgasson vele, maximum 2 havonta 1x de nem kettesben, ne beszélje meg a problémáit, mert arra ott vagyok én, ha kicsit kétértelműt ír a gyerek, állítsa le, nem kell flört. Barátnőm belátta,hogy így helyes mert ő is elvárja ugyanezeket. szóval.
2013. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó, mi???? h ne talalkozgasson vele??? hat ezert haver a haver!!!!!
2013. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jó fej srác? ezt mondta, hát érdekes megnyilvánulás

ha egész hónapban sms-k, de nem tudtál róla, mert le is némította, nem tudom Te mire következtettél, ennek megvan az oka, egy biztos nem arról írogatnak, szépen süt a nap stb.

most nem tudja mi szeretne? ez időhúzás részéről

Te tudod, de ennek semmi értelme, ha végig gondolod, titkolódzik előtted, a bizalom elveszett, az baj

Te tudod mit csinálsz, de nem véletlenül veszekedtek már egy ideje, csak gondolkozzál el, mert ő nem szerelmes már N

2013. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az más, ha azt mondja, h nem tudja, h mit szeretne.. a pasim már millió nőről mondta h jófej.. na és?:D én is sok pasiról.. és?:D
2013. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha van párod, kettesben mással lenni, nem fér bele, mert felér egy randival.egyik fél részéről
2013. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!