Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki véleménye érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki véleménye érdekel. Heterók és melegeké is. A barátommal hogyan szakítsak, hogy megértse?

Figyelt kérdés
A barátommal 22 évesen jöttem össze. Mindig is ismertük egymást, jól kijöttünk. Gyerek korunkban is sokat voltunk együtt. Csak az az igazság, hogy 7 év után elmúlt a láng, már nem szeretem. El vagyunk, de ez már inkább csak megszokás mint szerelem. Csak itt az a gond, hogy ő homoszexuális. Én voltam az első nő az életében. Én vagyok az első és egyetlen aki tudja a titkát. Mindig is tetszett nekem, és mivel tudtam, hogy elfogadási problémákkal küzd. És ő is szeretett engem. Így én rávettem, hogy próbáljuk meg. Mert úgy gondoltam, hogy ő ahhoz túl jó pasi, hogy férfiakkal legyen. Vagy hogy tönkretegye az életét a depresszióval. Ha úgy vesszük ment is a dolog, jó volt a kapcsolatunk, minden téren. De én már nem szeretem. Pár napja felvetettem neki, hogy mi lenne, ha szakítanánk. Ő pedig azt válaszolta, hogy öngyilkos lenne. Meg hogy ő engem nagyon szeret. El se tudja mással képzelni az életét.

2013. márc. 12. 22:46
1 2
 1/14 fospuska ***** válasza:
100%
akit szeretünk,nem zsaroljuk ezzel...
2013. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt nem értem,hogyha valóban meleg ahogy írod,akkor hogy izgault fel rád?Mert ha valaki tényleg meleg,akkor nincs benne egy cseppnyi vágy egy nő iránt
2013. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem éreztem úgy, hogy zsarolna. Csak kimondta amit gondol. Mindig is olyan ember volt, aki kimondta amit gondolt. Szerintem inkább megíjedt...
2013. márc. 12. 22:53
 4/14 fospuska ***** válasza:
100%
nézd,ezt nem mondja ki az ember cél nélkül. ismer és szeret,pontosan tudta,milyen hatással lesz rád. nem hinném,hogy fair volt tőle.
2013. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam elfogadási gondjai voltak. Szóval ő nem akart meleg lenni. Egyébként meg voltak rá a módszereink. Ő ugyan homoszexuálisnak vallja magát. De mégis amikor simogattuk egymást, vagy én őt, csókolózunk. Akkor felizgul. Ha van ingerlés odalent. Akkor nem nagyon voltak gondok. Ha úgy vesszük, ha nekem nem mondja meg, hogy meleg. És úgy fekszünk le, én észre se vettem volna. Csak ha én nem tudom mi a helyzet, akkor ez sose történt volna meg.
2013. márc. 12. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert úgy gondoltam, hogy ő ahhoz túl jó pasi, hogy férfiakkal legyen."

Hát ne haragudj, de ezek után meg is érdemled ezt a helyzetet.

"Vagy hogy tönkretegye az életét a depresszióval"

Az irónia odavág.

2013. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban meleg a párod,akkor egyszer úgyis elhagyna egy fiú miatt.így lesz a legjobb,ha most szakítasz vele!
2013. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

6! azért igaza van

azt hitted segítesz rajta és most ott hagyod

hát nem tudom mi fog benne lejátszódni, de nem kellemes N

2013. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól fél, hogy ha elhagyod, akkor már nem fog tudni heteroként élni.

Te voltál a biztosíték, hogy nem kell melegként élnie, hanem lehet "normális".

Tudja, hogy más nővel nem bírná még egyszer ezt végigcsinálni (hetero párkapcsolatot létesíteni), de ha elhagyod, muszáj lesz neki, mert mégis mit mondjon a családjának, barátainak, körülötte lévő embereknek, mért nem keres új barátnőt, mért nem alapít családot?

Nem bírja elfogadni magát, ez a nagy gondja, te csak egy eszköz vagy.

Próbáld meg elérni, hogy elfogadja magát.

Sose volt szerelmes beléd, sose vonzódott hozzád.

Azt kell megértenie, hogy melegként is élhet normális életet, ne foglalkozzon azzal, hogy ki mit mond.


A társadalom nyomására vegetál, de más nővel nem bírná ki még egyszer.

A legfontosabb, hogy mondja el a körülötte levő embereknek, hogy meleg, ugyanis miattuk kényszeríti magát hetero kapcsolatba.


Nagyon homofób környezetbe él?

2013. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok én is,de lányal csak barát tudnák lenni.Nagyon sok lány szeretet volna velem járni,de lányokkal nem müködne tudom.Vannak is lány barátaim akik tudják,hogy meleg vagyok és szeretnek.De nem lehet hogy a barátod inkább biszexuális? 25f meleg
2013. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!