Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a mostani barátommal, de úgy érzem valami nem jó. Többen mondták már, hogy megváltoztam mióta vele vagyok és nem jó irányba. Rossz hatással van rám. Kezdem ezt én is érezni.

Szeretem, legalábbis azt hiszem, hogy szeretem.

Azt mondták hogy idegroncs kezdek lenni. Sokkal hisztisebb lettem. Egyik részem szakítani akar vele, a másik meg nem. Félek, hogyha elhagynám azt megbánnám.


2013. márc. 6. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy együtt maradjatok, és működjön egy kapcsolat, sok minden kell. De leginkább az, hogy minden részeddel vele akarj lenni. Így igen, szakítanék.
2013. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért mi a probléma a kapcsolatotokban? Miért vagy hisztis?

Ennek biztos van valami oka

2013. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából,ha már most gondolkodsz rajta,jobb ha szakítasz...
2013. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig előbb, hogy nem tudod-e valahogyan rendbehozni. Ha viszont csak ezt látod egyedüli megoldásnak, akkor tedd meg.
2013. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!