Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaszokás adni a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszokás adni a másiknak a cuccait, ha szakítunk? Ti vissza adnátok?

Figyelt kérdés

Szóval másoknál hogy megy ez?

Mert mondjuk Nővérem megtartotta a barátja pulcsiját, meg pólóját, mikor kölcsön adta, mert abba ment haza a barátjától.

Vagy a párnáját, meg ilyesmit.

Van aki meg úgy gonoldja, hogy vissza adja, ha nem kell neki, akkor kidobja. Mert rá emlékezteti az a tárgy...


Ti hogy vagytok ezzel? Vissza adjátok az Ő cuccait amit NEM AJÁNDÉKBA ADOTT nektek, csak ti használtátok, vagy nálatok maradt? Vagy mit csináltok a cucokkal?



2013. márc. 24. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van nagyon rosszul esik én ezért nem is egyeztem bele hogy csak ezért találkozzunk. NEM. Van még egy elkerülhetetlen közös hivatalos ügyünk adja vissza majd akkor ha annyira akarja!! De inkább nála hagynám, csak ne kelljen újra találkoznom vele. Mert iszonyatosan fááááj látni, beszélni vele! :( Ő szakított. Én még mindig nagyon szeretem.

De ha nem akar már tőlem semmit, ne túráztasson ilyesmikkel nem akarom feltépni a sebeim, próbálom elfelejteni.

2013. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nem ajándékba adott dolgokat visszaadtam. :)
2013. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem szabad felelőtlenül ajándékozgatni a csajoknak mert úgyis kidob pár éven belül. Szóval csak olyat zabad adogatni ami amúgy nem kell. És azt is csak jóidő elteltével
2013. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!